بیاتومگ جان کارپتنر اعلام کرده است که به عنوان تهیه کننده ی فیلم بعدی Halloween (هالووین) با کمپانی “بلام هوس” همکاری خواهد کرد. همچنین مشخص شده است که دیوید گوردون گرین (فیلم نامه نویس Pineapple Express وYour Highness) و دنی مک براید (بازیگر سریال کمدی Eastbound & Down) نیز فیلم نامه نویسان هالووین خواهند بود، البته دیوید جزو کارگردانان فیلم نیز می باشد. کارپتنر همچنین تایید کرده است که هالووین بعد از گذشت ۴۰ سال از پخش نسخه ی اصلی آن در تاریخ ۱۹ اکتبر ۲۰۱۸ (۲۷ مهر ۱۳۹۷) اکران خواهد شد.

صحبت های کارپتنر در مورد فیلم اینگونه است که:

شما علاقه مند به بازگشت هالووین هستید؟ پس ما این کار را انجام خواهیم دید. برای کسانی که منتظر جزئیاتی از این فیلم بوده اند، اعلام می کنم که دنی مک براید و دیوید گوردون گرین فیلم نامه نویسان کار خواهند بود و البته دیوید کارگردان  فیلم نیز می باشد. دنی و دیوید به دفتر من آمدند و نظرات خود را در مورد فیلم جدید به من گفتند، ما تیم خلاقی برای کار در اختیار داریم و این مسئله باعث خوشحالی من است.

دیوید می گوید:

فیلم هالووینِ جان کارپتنر یک تجربه ترسناک برای من و میلیون ها طرفدار بوده است. این برای من یک افتخار است که در کنار او و دیگر تیم تولید یک عنوان دیگر از فیلم هالووین را آماده کنیم.

دنی مک براید:

من هیجان زده هستم، چون از ژانر کمدی و طنز به زمینه ی تیره و ترسناک وارده شده ام و مطمئن باشید که در این فیلم خبری از خندیدن نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *