بیاتومگ – شبکه ی Syfy و Universal Cable Productions امروز اعلام کردند که قرار است که دو فصل از سریال ترسناک و تحسین شده ی Channel Zero (کانال صفر) را تولید کنند. علاوه بر این، UCP یک قرارداد کلی با تهیه کننده ی اجرایی سریال، نیک آنتوسکا (Hannibal, Teen Wolf) امضا کرده است. بر اساس این توافق نامه، آنتوسکا باید فیلمنامه های برنامه ریزی شده را توسعه و تولید کند.

هر بخش از سریال Channel Zero (کانال صفر) بر اساس کریپیپاستا (داستان های ترسناکی که توسط کاربران اینترنتی منتشر می شوند) می باشد. اولین بخش از این مجموعه ی شش بخشی در سال ۲۰۱۶ خیلی محبوب شد. بخش دوم ۶ ساعته از این سری قرار است که در اکتبر ۲۰۱۷ (مهر ۱۳۹۶) در شبکه ی Syfy پخش شود. این بخش، داستان برایان راسل از مارگات را دنبال می کند که زنی جوان و به همراه دوستش است که خانه ی بی پایان را ملاقات می کنند، خانه ی بی پایان، یک خانه ی عجیب و غریب از وحشت است که شامل اتاق هایی که به طرز هولناکی زیاد می شوند، می باشد.

رمان نویس، فیلمنامه نویس و نویسنده ی تلویزیونی آنتوسکا به عنوان تهیه کننده ی اجرایی و نویسنده ی دو فصل جدید می باشد، همراه با او مکس لندیس (Chronicle, American Ultra) نیز تهیه کننده ی اجرایی می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *