بیاتومگ – کمپانی DreamWorks Animation و ۲۰th Century Fox اولین کلیپ از انیمیشن کمدی Boss Baby (بچه رئیس) که با صداپیشگی الک بالدوین همراه است، را منتشر کرده است. در زیر می توانید این کلیپ را مشاهده یا دانلود کنید.

کمپانی DreamWorks Animation و کارگردان انیمیشن Madagascar (ماداگاسکار) شما را به دیدن غیر معمول ترین بچه دعوت می کنند. او کت و شلوار می پوشد و با صدا و بذله گویی های الک بالدوین صحبت می کند. انیمیشن Boss Baby (بچه رئیس) داستانی خنده دار در مورد تاثیر ورود بچه ی جدید بر خانواده می باشد که از دید یک راوی ۷ ساله ی غیرقابل اعتماد و بسیار تخیلی به نام تیم می باشد. با یک پیام کنایه دار و معنادار در مورد اهمیت خانواده، انیمیشن Boss Baby (بچه رئیس) یک کمدی اصیل معتبر و بسیار جذاب برای همه ی سنین می باشد.

دیگر صداپیشگان انیمیشن، استیو بوشمی، جیمی کیمل، لیزا کودرو و مایلز بکشی می باشد. تام مک گراث کارگردانی و مایکل مک کالرز نیز نویسندگی را بر عهده دارد. این فیلم بر اساس کتاب تصویری برنده ی جایزه نوشته ی مارلا فریز می باشد. رمزی ان نایتو نیز انیمیشن را تولید می کند.

Boss Baby (بچه رئیس) در تاریخ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ (۳۰ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد. در مورد این انیمیشن چه نظری دارید. در زیر می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

کلیپ Boss Baby (بچه رئیس)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *