بیاتومگ – کمپانی یونیورسال تریلر جدیدی برای فیلم کمدی در حال تولید خود به نام Girls Trip (مسافرت دخترها) منتشر کرده است. در زیر می توانید این تریلر را مشاهده یا دانلود کنید.

تهیه کننده ی فیلم ویل پاکر (تهیه کننده فیلم های Ride Along و Think Like a Man) و کارگردان آن مالکوم دی لی (کارگردان فیلم های The Best Man و Barbershop: The Next Cut) می باشد.

بازیگرانی چون رجینا هال (بازیگر فیلم های About Last Night و When the Bow Breakss)، کویین لطیفه (Chicago و Miracles From Heaven)، جادا پینکت اسمیت (Gotham و Bad Moms) و تیفانی هادیش (Keanu و The Carmichael Show) در فیلم حضور خواهند داشت.

فیلم در مورد ۴ دختر می باشد که برای شرکت در فستیوالی راهی نیواورلان می شوند و در ادامه برای شادی خود به رقص و آواز خواندن و نوشیدن می پردازند.

علاوه بر بازیگران اصلی چهره های دیگری نیز در فیلم حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به لارنز تیت (بازیگر فیلم های House of Lies و Rescue Me)، کیت والش (The Perks of Being a Wallflower و Private Practice)، مایک کولتر (The Good Wife و Luke Cage) و کوفی سیریبو (Kicks و Queen Sugar) اشاره کرد. کنیا باریس و تریسی اولیور فیلم نامه نویسان Girls Trip می باشند و به نظر می رسد که این فیلم در تاریخ ۲۱ جولای ۲۰۱۷ (۳۰ تیر ۱۳۹۶) اکران شود.

در کنار لی، جیمز لوپز به عنوان تهیه کننده و پرستون هولمز به عنوان مدیر اجرایی حضور خواهند داشت.

تریلر فیلم Girls Trip (مسافرت دخترها)

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *