بیاتومگ – کمپانی های “The Ink Factory” و “Lionsgate” اعلام کرده اند که دیو بائوتیستا (بازیگر فیلم هایی چون Spectre و Guardians of the Galaxy) به برنده ی جایزه ی اسکار جودی فاستر (Silence of the Lambs و The Accused) در فیلم جدید Hotel Artemis (هتل آرتمیس) اضافه شده است. این فیلم اولین تجربه ی کارگردانی بزرگ درو پیرس می باشد، او قبلا در فیلم هایی چون Mission: Impossible – Rogue Nation و Iron Man 3 به عنوان نویسنده حضور داشته است.

مارک پلات (تهیه کننده فیلم های La La Land، Drive و Wanted) به همراه آدام سیگل (Drive و ۲Guns)، سیمون کورن ول و استیون کورن ول (The Night Manager و A Most Wanted Man) نیز تهیه کنندگان فیلم می باشند.

فیلم نامه توسط درو پیرس نوشته شده است و حوادث هتل آرتمیس در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد. این فیلم در مورد یک پرستار (جودی فاستر) می باشد، کسی که در یک بیمارستان زیر زمینی و برای بدترین جنایتکاران لس آنجلس کار می کند و روزی مطلع می شود که یکی از بیمارانش قصد دارد تا بقیه را به قتل برساند.

درو پیرس در مورد حضور دیو در فیلم جدیدش گفته است:

او حضور برجسته ای در فیلم خواهد داشت. من یکی از طرفداران او هستم و در اختیار داشتن دیو برای فیلم هتل آرتمیس یک امتیاز برای ما محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *