بیاتومگ – این هفته نیز با ما همراه باشید تا به بررسی باکس آفیس هفتگی بپردازیم. بطور شگفت انگیزی فیلم Split (شکاف) به کارگردانی ام.نایت شیامالان همچنان در صدر جدول قرار دارد این در صورتی است که فیلم شکاف با بودجه ناچیز ۹ میلیون دلاری تولید شده و با ۴۱% کاهش فروش مواجه شده است. میزان فروش کلی این فیلم تاکنون به ۱۰۲ میلیون دلار رسیده است که باعث می شود این فیلم یکی از عناوین موفق فیلم ساز هندی-آمریکایی (شیامالان) باشد.

اما در رده ی دوم فیلم تازه اکران شده ی Rings (حلقه ۳) می باشد. این فیلم ترسناک که سومین فیلم حلقه ی آمریکایی با بودجه ی ۲۵ میلیون دلاری و به کارگردانی اف.خاویر گوتیرز و محصول کمپانی پارامونت می باشد از شروع اکران توانسته ۱۵ میلیون دلار فروش داشته باشد، اگرچه این مبلغ برای فیلم کم نیست، اما به نظر می رسد که پارامونت از این فروش راضی نباشد.

یکی دیگر از فیلم های تازه وارد، فیلم ماجراجویی/علمی-تخیلی The Space Between Us (فاصله بین ما) به کارگردانی الان لوب می باشد، این فیلم با بودجه ی ۳۰ میلیون دلاری ساخته شده است و تنها توانست مبلغ تقریبی ۴ میلیون دلار فروش داشته باشد و با اختلاف ناچیزی از فیلم جنگ ستارگان که ۹ هفته از اکران آن می گذرد عبور کرد و جایگاه دهم جدول را به خود اختصاص داد.

تمام ۱۰ فیلم اول به جز فیلم Lion (شیر) با کاهش فروش مواجه شدند و فقط این فیلم ۶۷% افزایش فروش داشته است و در جایگاه هفتم جدول نیز قرار دارد.

جدول باکس آفیس

رده بندیفیلمفروش هفتهفروش کلیبودجهتعداد هفته
۱Split۱۸۱۰۲۹۳
۲Rings۱۵۱۵۲۵۱
۳Hidden Figures۱۴۱۲۳۲۵۷
۴A Dog's Purpose۱۳۳۵۲۲۲
۵La La Land۱۰۱۲۱۳۰۹
۶Resident Evil: The Final Chapter۶۲۳۴۰۲
۷Lion۵۲۶۱۲۱۱
۸The Return of Xander Cage۵۴۱۸۵۳
۹Sing۴۲۶۳۷۵۷
۱۰The Space Between Us۴۴۳۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *