بیاتومگ – کمپانی Lionsgate پوستر تازه ای برای فیلم Power Rangers (قدرت رنجرها) منتشر کرده است. دراین فیلم پنج رنجر وجود دارد، رنجر آبی با بازی ار جی سایلر، رنجر صورتی با بازی نائومی اسکات، رنجر قرمز با بازی داسری مونتجومری ، رنجر زرد با بازی بکی جی و رنجر سیاه با بازی لودی لین می باشند. علاوه بر این ها الیزابت بنکس در نقش تبهکار ریتا روپلسا و برایان کرانستون در نقش زوردون حضور دارند.

فیلم Power Rangers (قدرت رنجرها) محصول کمپانی سابان، ۵ دانش آموز عادی را دنبال می کند، زمانی که آنها می فهمند که شهر کوچکشان به نام آنجل گراو در آستانه ی تهدید بیگانه ها هست باید به چیزی فوق العاده تبدیل شوند. انتخاب شده با دست سرنوشت، قهرمانان ما به سرعت متوجه می شوند که آنها تنها کسانی هستند که می توانند سیاره را نجات دهند. اما برای انجام این کار آنها باید بر مشکلات روزمره ی خود چیره شوند و با یکدیگر تشکیل تیم می دهند و قبل از اینکه خیلی دیر شود تیم Power Rangers را آماده می کنند.

فیلم Power Rangers به کارگردانی دین ازرالایت (فیلم Project Almanac) و به نویسندگی جان گاتینس (فیلم Kong: Skull Island و Real Steel)، بورک شارپلس و مت سازاما (فیلم Dracula Untold)، زک استنز و اشلی میلر (فیلم X-Men: First Class و Thor) و مکس لندیس (Chronicle) می باشد.

این فیلم در ۴ فروردین ۱۳۹۶ (۲۴ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد. در مورد این فیلم چه نظری دارید؟

پوستر فیلم

Power Rangers (قدرت رنجرها)
Power Rangers (قدرت رنجرها)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *