بیاتومگ – شبکه ی HBO تاریخ شروع پخش فصل ۴ سریال Silicon Valley (دره سیلیکون) در آوریل (اردیبهشت) را تایید کرده است. پخش این مجموعه ی کمدی که برنده ی جایزه ی امی شده است، در ۱۰ قسمت در تاریخ دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ (۲۳ آوریل ۲۰۱۷) شروع خواهد شد.

این سریال کمدی که برنده ی جایزه ی امی و نامزد جایزه گلدن گلوب بوده است، نگاهی کمیک به مرکز دوران مدرن تکنولوژی سطح بالا می کند، جایی که کسانی که بیشترین شایستگی را برای موفقیت دارند، در واقع خیلی کم قادر به دست یافتن به موفقیت می باشند.

این سریال در واقع الهام گرفته از تجربیات شخصی مایک جاج به عنوان یک مهندس دره ی سیلیکون در اواخر دهه ی ۸۰ میلادی می باشد.

سریال Silicon Valley (دره سیلیکون) که حاصل همکاری بین مایک جاج و الک برگ است با بازی توماس میدلدیچ، تی جی میلر، زک وودز، کومیل نانجیانی، مارتین استار، جاش برنر، آماندا کرو، مت راس، سوزان کرایر و جیمی او یانگ می باشد. تهیه کننده های اجرایی سریال نیز مایک جاج، الک برگ، مایکل روتنبرگ و تام لسلی می باشند.

سازندگان سریال Silicon Valley (دره سیلیکون)، مایک جاج، جان اتچولر و دیو کرینسکی می باشند. در مورد فصل ۴ سریال چه نظری دارید. در زیر می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *