بیاتومگ – با توجه به خبرهای گزارش شده، تد لوین بازیگر فیلم های The Silence of the Lambs (سکوت بره ها) و Monk (راهب) به دنباله ی فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) برای بازی در نقشی نامشخص پیوسته است.

جا بایونا (The Impossible و A Monster Calls) کارگردانی دنباله ی فیلم Jurassic World (دنیای ژوراسیک) را از فیلمنامه ی کالین تروورو و درک کانلی بر عهده خواهد داشت.

از جمله بازیگرانی که تد لوین به جمع آنها اضافه شده است، کریس پرت، برایاس دالاس هووارد، توبی جونز، جاستیس اسمیت، راف اسپال و دانیلا پیندا می باشند. فرانک مارشال و استیون اسپیلبرگ این فیلم را که در تاریخ ۲ تیر ۱۳۹۷ (۲۲ ژوئن ۲۰۱۸) اکران می شود را تولید خواهند کرد.

تروورو قبلا نقل قولی کرده است که فیلم اصلی به آنها برای این دنباله الهام داده است، بایونا بیان می کند:

دایناسور ها و انسان که برای ۶۵ میلیون سال از تکامل جدا از یکدیگر بوده اند، به طور اتفاقی به دنیای یکدیگر ورود پیدا می کنند. چگونه می توان ایده ای احتمالی در مورد آنچه که انتظار می رود، داشت؟ هر داستانی متفاوت است و لازم است که شما عمق هر داستان را بیابید و سعی کنید آن را بر روی صفحه بیان کنید.

دنباله ی فیلم Jurassic Worldd (دنیای ژوراسیک) یک تجربه ی فیلم سازی متفاوت با همکاری بیشتر می باشد، نه تنها با تروورو بلکه با استیون اسپیلبرگ و فرانک مارشال. 

هر چقدر که این، کودک آنها است، مال من نیز می باشد. این در مورد به اشتراک گذاری نظرات و همکاری با یکدیگر برای زنده کردن یک داستان می باشد. اما در همین زمان، راهی که من با آن مواجه هستم، بیان کردن داستانی برای پیدا کردن چیزی بسیار شخصی می باشد. من فکر می کنم که قسمتی از خودم در فیلم خواهد بود.

انتظار می رود که فیلمبرداری دنباله ی فیلم Jurassic Worldd (دنیای ژوراسیک) در مارس ۲۰۱۷ (فروردین ۱۳۹۶) آغاز شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *