بیاتومگ – اگر چه از قبل نیز احتمال حضور مایکل داگلاس در فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه ای و زنبور) داده می شد، اما این بازیگر به تازگی و رسما اعلام کرده است که در این فیلم مارول حضور خواهد داشت و ما شاهد بازگشت او در نقش دکتر هنک پیم خواهیم بود. مایکل همچنین تایید کرده است که تولید فیلم از جولای (تیر-مرداد ۹۶) شروع خواهد شد.

مایکل در صفحه ی اجتماعی خود در مورد بازگشتش گفته است:

من اخیرا یک تماس مبنی بر مذاکره برای حضور در فیلم دریافت کردم. من فکر کردم که این برای من فوق العاده است و می تواند لحظات عالی را رقم بزند. پاول راد، اوانجلین لیلی و مایکل پنا همه بازیگران فوق العاده ای هستند و مطمئنا دوباره به خوبی در فیلم ظاهر خواهند شد. من در فیلم اول مرد مورچه ای در نقش دکتر پیم حضور داشتم و آن نقش یک تجربه ی دوست داشتنی برای من بود و حالا که پیشنهاد حضور در نسخه ی بعدی فیلم به من داده شده است، مطمئنا از آن استقبال می کنم. در مورد اکران فیلم نیز می توانم بگویم مرد مورچه ای و زنبور آماده می شود تا در سال ۲۰۱۸ اکران شود.

نویسندگان فیلم تبدیل شوندگان اندرو بارر و گابریل فراری و آدام مک کی نویسندگان فیلم Ant-Man and the Wasp (مرد مورچه ای و زنبور) هستند و برنده ی جایزه ی اسکار پیتون رید (کارگردان فیلم The Big Short) کارگردان فیلم می باشد. پاول راد نیز دوباره در نقش اصلی حضور خواهد داشت.

پیتون رید در مورد فیلم گفته است:

تنها چیزی که در حال حاضر می توانم به شما بگویم، این است که قطعا شما در فیلم مسائلی را خواهید دید که هرگز آنها را در فیلم قبلی ندیده اید.

در فیلم مرد مورچه ای و زنبور شاهد حضور اوانجلین لیلی در نقش هوپ پیم و مایکل پنا در نقش لوئیس خواهیم بود همچنین این فیلم قرار است در تاریخ ۶ جولای ۲۰۱۸(۱۵ تیر ۱۳۹۷)  اکران شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *