بیاتومگ – اعلام شده است که آلیس ایو (فیلم های Star Trek Into Darkness و Men in Black 3)، امیل هیرش (Into the Wild و Speed Racer)، ونسا هاجنز (Sucker Punch و Spring Breakers)، دیوید کویکنر (Anchorman 1& 2) و ستاره ی کمدی در حال رشد سباستین منیسکالکو در فیلم کمدی عاشقانه ی The Pre-Nup به نویسندگی و کارگردانی جاناتان لین (My Cousin Vinny و The Whole Nine Yards) بازی خواهند کرد.

بازیگر دیگری که قبلا به این فیلم اضافه شده بود هو بونیول (Downton Abbey و Notting Hill) می باشد. این فیلم توسط جینا پولی (The Politician’s Wife و Laws of Attraction) تولید می شود، که انتظار می رود فیلمبرداری آن نیز در ژوئن (خرداد) در انگلیس شروع شود.

در فیلم The Pre-Nup زک (هیرش) یک بانکدار سرمایه گذار ثروتمند می باشد، وقتی او با آلیس (ایو)، یک مهاجر سابق انگلیسی و رمان نویسی مشتاق، نامزد می کند بسیار هیجان زده می شود. اما به محض اینکه خبرهای خوش به خانواده و دوستانش می رسد، مشکل پیدا می شود. پدر زک یک ستاره ی سابق راک و زن پرستی بد نام است که بیشتر از تمام وکلای بورلی هیلز نفقه پرداخت کرده است. با این طرز فکر، او اصرار دارد که زک و آلیس باید یک تعهدنامه ی ازدواج امضا کنند وگرنه سرمایه ی چندین میلیون دلاری زک را قطع می کند. زک با تصمیمش کشمکش می کند، اما در نهایت در مقابل خواسته های پدرش زانو می زند و از آلیس می خواهد که تعهدنامه را امضا کند. آلیس ناراحت می شود و بیان می کند که این یک توهین بزرگ به حرمت ازدواج آنها می باشد و پدر قاضی او (بونیول) نمی تواند با این موافق باشد. اما آلیس ثابت می کند که او هیچ نفوذی بر زک با خواسته های خودش ندارد. و به این ترتیب بازی آغاز می شود…چون اگر زک قصد دارد که آلیس را مجبور به امضا کردن کند پس آلیس نیز در مورد جزییات زندگی شان مذاکره می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *