بیاتومگ – کمپانی Entertainment One تریلر تازه ای از فیلم Goon: Last of the Enforcers (نوچه: آخرین جنگنده) منتشر کرده است که در زیر می توانید دانلود یا مشاهده کنید. این دنباله در کانادا در تاریخ ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ (۱۷ مارس ۲۰۱۷) اکران می شود ولی هنوز تاریخ اکران آن در آمریکا اعلام نشده است.

این یک روز جدید برای هالیفاکس هایلندرز می باشد. هم تیمی های قدیمی به یکدیگر پیوسته اند و بازیکنان جدیدی به نیمکت آورده شده اند، به خصوص جنگنده ی مورد علاقه ی همه و قلب تیم داگ گلت. او بعد از موفقیت های زیاد از بازی بیرون انداخته می شود، و حال ازدواج کرده است و بچه ای در راه دارد، داگ در هوا معلق است و به عنوان یک فروشنده ی حق بیمه به زندگی ادامه می دهد. اما زمانی که دشمن داگ، آندرس کین، کاپیتان تیم هایلندرز می شود و به تهدیدی جدید برای بر هم زدن تیم تبدیل شده است، داگ مجبور است که بار دیگر به میدان برگردد.

با نادیده گرفتن خواسته های همسرش ایوا، داگ به میدان یخ باز می گردد. او یک جنگنده ی بازنشته که زمانی رقیب او بوده است به نام راس ریئا را می یابد تا در آموزش با او همراه باشد. آنها با استحکام، شور و وفاداریی بی نظیر برای آخرین شانس به سختی کار می کنند تا بهترین کار خود را که محافظت از تیم می باشد، انجام بدهند.

بازیگران فیلم Goon: Last of the Enforcers (نوچه: آخرین جنگنده) شامل شان ویلیام اسکات، جی باروچل، الیسون پیل، لیو شرایبر، الیشا کاتبرت و وایات راسل می باشند. این دنباله توسط دیوید گراس و جسی شاپیرا تولید می شود و کمپانی  eOne آن را در کانادا توزیع خواهد کرد.

تریلر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *