بیاتومگ – متاسفیم سیلوستر اما هالیوود به دنبال رامبوی دیگری می گردد.

۸ سال از زمانی که آخرین بار سیلوستر استالونه با تروریست ها در نقش رامبو می جنگید گذشته است، و شرکت تولیدکننده فیلم، هزاران فیلم بعد از آن تولید کرده است اما الان بالاخره تصمیم گرفتند که رامبو را با تصویری جدید آپدیت کنند. این همانند کاری است که با سری فیلم های جیمز باند می خواهند انجام بدهند و می خواهند دوباره ماشین جنگی رامبو را راه بندازند.

سیلوستر استالونه – رامبو

بروکس مک لارن و کارگردان آریل ورومن که بیشتر او را به خاطر فیلم The Iceman که داستان یک قاتل زنجیره ای به نام مایکل شانون بود به یاد داریم، در حال حاضر به سختی بر روی فیلمنامه رامبو کار می کنند. حداقل در این مراحل اولیه انتظار نمی رود که سیلور استالونه برای نقش رامبو انتخاب شود. سال گذشته در واقع استالونه، رایان گازلینک را برای بازی در نقش رامبو پیشنهاد کرد.

رایان گاسلین
رایان گازلینک

گازلینک گفت:

این واقعا باورنکردنی است. او یکی از بازیگران مورد علاقه من است. در واقع اینکه او اسم من را می داند خیلی هیجان انگیز است. او بهترین است. من واقعا از اینکه او این را گفته است خوشحال هستم.

 برای نام فیلم جدید، New Blood انتخاب شده است که در اصل نام یک اسپین اف تلویزیونی است که برای معرفی شخصیت نمادین پسر استالونه می باشد. شخصیت رامبو در اصل از رمانی نوشته ی دیوید مورل به نام first blood اقتباس شده است که توانستند چهار فیلم پرفروش با بازی سیلوستر استالونه که به عنوان کهنه سرباز جنگ ویتنام سعی در سرنگونی تروریست ها، جنایتکاران و دولت های شرور سراسر جهان بسازند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *