بیاتومگ – کمپانی پارامونت به تازگی دومین تریلر فیلم Ghost in the Shell را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

این فیلم در ۳۱ مارس ۲۰۱۷ (۱۱ فروردین ۱۳۹۶) اکران خواهد شد و در آن اسکارلت جوهانسون (بازیگرفیلم های Avengers: Age of Ultron و Lucy) به عنوان نقش اصلی حضور خواهد داشت. کارگردان فیلم نیز روپرت سندرز (کارگردان فیلم Snow White and the Huntsman) می باشد. این فیلم بر اساس کتاب کمیک معروف کودانشا اثر ماسامونه شیرو می باشد و آوی آراد، آری آراد و استیون پاول تهیه کنندگان آن می باشند. مدیران اجرایی فیلم نیز مایکل کاستیگن، تتسو فوجیمورا، میتسوهیسا ایشاکاوا و جفری سیلور هستند.

فیلم بر اساس ویژگی های علمی-تخیلی، یک عملیات ویژه است که یک نوع انسان رباتی رهبری بخش ۹ را به عهده می گیرد، که وظیفه دارند که خلافکاران و افراط گرایان را متوقف سازند، بخش ۹ با ارتشی رو به رو می شود که تنها هدف آنها از بین بردن پیشرفت هانکا روباتیک (Hanka Robotic) در حوزه ی تکنولوژی رباتی می باشد.

بازیگران دیگری نیز در فیلم حضور دارند که از جمله آنها می توان به بیت تاکشی کیتانو در نقش دایسوکه آراماکی، ژولیت بینوش در نقش دکتر اولت، مایکل پیت در نقش کاز و پیلو آسبک در نقش باتو اشاره کرد.

مشاهده ی تریلر فیلم Ghost in the Shell

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *