بیاتومگ – تریلر فیلم The Bad Batch (دسته ی بد) منتشر شده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این فیلم دیگری از نویسنده و کارگردان آنا لیلی امیرپور می باشد، از دیگر فیلم های او که بسیار مورد تحسین قرار گرفت می توان به فیلم A Girl Walks Home Alone at Night (دختری در شب به تنهایی به خانه می رود) اشاره کرد. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ (۳ ژوئن ۲۰۱۷) برنامه ریزی شده است.

بازیگران فیلم The Bad Batch (دسته ی بد) شامل سوکی واترهاوس (Love, Rosie, The Divergent Series: Insurgent)، جیسون موموا (Game of Thrones, Aquaman)، جیوانی ریبیسی (Ted, Sneaky Pete) و کیانو ریوز (John Wick, Knock, Knock) می باشند.

فیلم، آرلن را دنبال می کند که دختری است که بدون هیچ تشریفات و تدارکی به زمین های بایر تگزاس که با فنس از جامعه ی متمدن جدا شده اند وارد می شود. در حالی که سعی دارد از محیط بی رحمی که او را احاطه کرده است به سمت غرب برود، توسط یک گروه از آدمخوارهای وحشی گرفته می شود و به سرعت پی می برد که باید برای راه خود را از میان واقعیت جدید با نبرد باز کند. همانطور که آرلن خود را به زندگی در دسته ی بد وفق می دهد، متوجه می شود که بد یا خوب بودن به این بستگی دارد که چه کسی در کنار شما ایستاده باشد.

آنا لیلی امیرپور در فیلم The Bad Batch (دسته ی بد) نویسنده، کارگردان و تهیه کننده می باشد. در مورد این فیلم چه نظری دارید. در زیر می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

تریلر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *