بیاتومگ – از اواخر سال قبل و با شروع سال جدید میلادی فیلم جدید بتمن (The Batman) عنوان بسیاری از خبرها بوده است. اگرچه کمپانی برادران وارنر هرگز انتظار این را نداشت که بن افلک به تنهایی بتواند فیلم مستقل بتمن را به عنوانی بسیار خوب تبدیل کند و یا درخشش زیادی در نقش شوالیه تاریکی داشته باشد، اما بن که برنده ی جایزه ی اسکار نیز می باشد از ابتدا قرار بود به عنوان نویسنده، تهیه کننده، کارگردان و بازیگر اصلی در فیلم حضور داشته باشد، اما برنامه ی فیلم هر روز با تغییراتی مواجه می شد.

در طی چند روز گذشته بن افلک از کارگردانی فیلم بتمن کناره گیری کرد و مت ریوز به عنوان جایگزین او اعلام شد، این کار شاید به نفع بن باشد چون او در ادامه ی تولید فیلم می تواند بر روی نقش خود و یا حتی نویسندگی فیلم تمرکز بیشتری داشته باشد، که بعد از کناره گیری، خود بن نیز به این موضوع اشاره کرد، اما آخرین شایعات حاکی از این است که بن دیگر تمایلی برای ادامه ی نقش بتمن ندارد.

جان کمپی (کارگردان فیلم The Anniversary) در آخرین صحبت های خود اشاره کرده است که در چهار روز گذشته از سه منبع معتبر به ویژه کمپانی برادران وارنر شنیده است که بن افلک می خواهد نقش بتمن را رها کند. او در قالب یک جمله گفته است:

بن افلک می خواهد از فیلم انصراف بدهد و تمایلی به ادامه ی نقش بتمن ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *