بیاتومگ – استفانی سیگمن که بیشتر برای بازی در فیلم Miss Bala 2011 (دوشیزه بلا) ساخته ی جراردو نارانهو و بازی در نقش مقابل دنیل کریگ در فیلم جدید جیمز باند یعنی Spectre (شبح) شناخته می شود، قرار است که در راس سریال SWAT محصول سی بی اس و سونی قرار داشته باشد. این اکشن پلیسی زندگی تیم سلاح ها و تاکتیک های ویژه (SWAT) را بازگو می کند. بر طبق گزارش ها، سیگمن نقش یک ستوان سوآت به نام جسیکا را بازی می کند که فردی سخت گیر و بلند پرواز است و در مرکز فرماندهی سوآت به درجات عالی دست یافته است.

سیگمن اولین نفر از بازیگران سریال SWAT می باشد. این سریال بر اساس سریالی در ۱۹۷۶-۱۹۷۵ و فیلم اقتباسی آن در سال ۲۰۰۳ می باشد. فیلم SWAT به کارگردانی کلارک جانسون و با بازی ساموئل ال جکسون، کالین فارل، میشل رودریگز، ال ال کول جی و جرمی رنر می باشد. این سریال در ابتدا به عنوان نسخه ی فرعی سریال پلیسی دیگری به نام The Rookies (تازه کارها) بوده است. اولین سریال SWAT در دو فصل و ۳۷ قسمت بوده است.

قسمت آزمایشی سریال جدید SWAT توسط جاستین لین کارگردانی می شود که سکان دار کارگردانی ۴ فیلم Fast and the Furious (سریع و خشن) بوده است و اخیرا نیز فیلم Star Trek Beyond را کارگردانی کرده است. فیلمنامه نویس سریال نیز آرون توماس خواهد بود. تهیه کنندگان اجرایی سریال، لین و توماس به همراه مرنی هاچمن، نیل مورتیز، شاون رایان، پاوون شتی و دنیل وودرو می باشند.

سیگمن با بازی در سریال غریبه نیست و اخیرا در سریال های American Crime (جرم آمریکایی) و Narcos (نارکوس) حضور داشته است. همچنین از فیلم های اخیر او می توان به The Conjuring 2 (احضار روح) و Annabelle 2 (آنابل) اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *