بیاتومگ – بعد از شروع باورنکردنی در باکس آفیس و فروش بالای در نمایش خانگی،Edge of Tomorrow 2 قرار هست ساخته شود. اما این انتظار را نباید داشته باشیم که این بار نیز تام کروز و امیلی بلانت با زمان بازی کنند و داخل یک چرخه باشند، در یک مصاحبه کارگردان فیلم، داگ لیمن، آن را به عنوان یک پیش درآمد معرفی کرده است.

لیمن گفت:

من برخی ایده های رادیکال در مورد دنباله فیلم داشتم که به نظرم جالب بودند و به این فکر می کردم که چگونه می توانم فیلمی مستقل در عین حال جالب بسازم که به این برخوردم و گفتم آها این فیلمی کامل برای من است تا بتوانم این ایده ها را با آن تست کنم. من به این فکر می کردم چطور می شود دنباله ای ساخت که بر خلاف دنباله هایی که دیگران می سازند، و این ایده ها با این فیلم منطبق است.

لیمن در ادامه گفت :

این تنها دنباله ای است که من به انجامش توجه می کنم، و این به دو دلیل است، اول اینکه داستان فیلم اول خیلی شگفت انگیز بود- حتی می شود گفت از فیلم اصلی، من عاشق فیلم اول و همچنین فیلم اصلی هستم- و دوم اینکه این پیش درآمدی درون دنباله است.

فیلم ۲۰۱۴ Edge of Tomorrow که ما تام کروز را به عنوان قهرمان فیلمی اکشن می دیدیم با سبکی از سفر در زمان و بازی با زمان، به علاوه می توانستیم تام کروز را به عنوان ترسویی که توسط کاراکتر بلانت  مورد ضرب و شتم قرار می گرفت ببینیم.

در کل، کمپانی Warner Bros توانست این فیلم را ۳۷۰.۵ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *