بیاتومگ – کمپانی نئون پوستر رسمی فیلم هیجان انگیز و علمی-تخیلی Colossal (عظیم الجثه) به کارگردانی ناچو ویگلاندو و با بازی ان هاتاوی را منتشر کرده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

گلوریا (ان هاتاوی) یک دختر از کار افتاده است که پس از اینکه توسط دوست پسرش از آپارتمانش بیرون انداخته می شود، مجبور می شود شهر نیویورک را ترک کند و به زادگاه خود بازگردد. هنگامی که خبرهایی در مورد اینکه یک موجود عظیم الجثه در حال نابود کردن شهر سئول در کره ی جنوبی می باشد، درز می کند، گلوریا به تدریج به این پی می برد که او به نوعی به این پدیده مرتبط است. با شروع از کنترل خارج شدن وقایع، گلوریا باید مشخص می کرد که چرا وجود به ظاهر ناچیز او چنین تاثیر عظیم الجثه ای بر سرنوشت دنیا دارد.

دیگر بازیگرانی که ان هاتاوی را در این فیلم همراهی می کنند، جیسون سودیکیس (Horrible Bosses, We’re the Millers)، دن استیونز (Legion, The Guest, Downton Abbey)، آستین استول (Whiplash, Bridge of Spies) و تیم بلیک نلسون (Fantastic Four, O Brother, Where Art Thou?) می باشند.

فیلم Colossal (عظیم الجثه) در لحن و تن به فیلم Godzilla meets Lost in Translation تشبیه شده است که هر دو نوشته ی ویگولاندو می باشند. این فیلم قرار است که در تاریخ ۲۹ فروردین ۱۳۹۶ (۱۷ آوریل ۲۰۱۷) اکران شود.

پوستر فیلم

پوستر فیلم Colossal (عظیم الجثه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *