بیاتومگ – قرار است که فیلم Aquaman (آکوامن) در همین تابستان پیش رو فیلمبرداری شود و بازیگر سریال محبوب Game of Thrones (بازی تاج و تخت) در مورد نقشش صحبت کرده است. در صحبت های جیسون موموا به اینکه قرار است در این فیلم به کارگردانی جیمز وان چه چیزی ببینیم اشاره شده است، او در مورد بازی نقش این کاراکتر شوخی می کند چون اغلب این کاراکتر به تمسخر گرفته می شود به این دلیل که در دنیای دی سی او را یکی از ابرقهرمانان کوچک می دانند.

او بیان می کند:

“نکته ی جالب در مورد آکوامن این است که چگونه او با فرهنگ بومی آمیخته شده و این تنها چیزی بود که ما در مورد آن آموختیم، بنابراین چیزهای جالب زیادی وجود خواهد داشت.

من واقعا فکر می کنم که الان زمان مناسبی باشد. این واقعا با حال است. زک اسنایدر یکی از چشم اندازه های آن می باشد و دی سی کاملا پشت او قرار دارد. این یک قدم سخت بود. آنها این را انجام دادند و من با دنیایی که آنها خلق کرده اند خیلی خوشحالم. بودن در این پروژه یک افتخار است.”

جیسون موموا همچنین در مورد تاثیرگذاری و نفوذ داستان صحبت کرده است، او می گوید:

“من فیلمنامه ی فیلم Aquaman (آکوامن) را خوانده ام و اجازه بدهید تا این را به شما بگویم که من هرگز فیلمی شبیه به آن را ندیده ام. قرار است که دنیایی باشد که شما هرگز قبلا آن را ندیده اید که خیلی هیجان انگیز است. 

ما به فضا رفته ایم، در تمام دنیاهای متفاوت سفر کرده ایم، ولی ما هیچگاه به دنیای زیر آب نرفته ایم. پس یک چرخش بسیار باحال در مورد آنچه در آن زیر وجود دارد، می باشد و از فیلم های بسیار بزرگی که من پیش از این دوست داشته ام همانند Raiders of the Lost Ark (مهاجمان صندوق گمشده) تا Star Wars (جنگ ستارگان) و Lord of the Rings (ارباب حلقه ها) استفاده شده است. ماجراجویی های بسیار هیجان انگیزی وجود خواهد داشت، فیلم سرگرم کننده و قهرمانانه خواهد بود و کاراکترها و دنیاهای بسیار متفاوتی وجود خواهد داشت که ما با آنها ملاقات خواهیم کرد.”

او در ادامه بیان می کند:

“فیلمنامه را خوانده ام و برای آن در حال تمرین و آموزش هستم و نمی توانم در مورد آن صبر کنم. من زمان زیادی در این حرفه بوده ام و بنابراین من بسیار هیجان زده ام تا تمام انرژی ام را صرف این پروژه کنم.”

دیگر بازیگران فیلم Aquaman (آکوامن) امبر هرد، پاتریک ویلسون، یحیی عبدالمتین دوم، نیکول کیدمن، تمورا موریسون و ویلم دافو می باشند. این کاراکتر در تکه ای کوتاه در فیلم Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن در برابر سوپرمن: سقوط عدالت) معرفی شد و در ۲۷ آبان ۱۳۹۶ (۱۷ نوامبر ۲۰۱۷) در فیلم Justice League (لیگ عدالت) دیده خواهد شد. فیلم Aquaman (آکوامن) در ۱۴ مهر ۱۳۹۷ (۵ اکتبر ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *