بیاتومگ – طرفداران سریال Outlander (غریبه) مدت زیادی است که منتظر پخش فصل جدید این سریال، یعنی فصل ۳ آن می باشند و بالاخره بعد از این همه انتظار شبکه استارز اعلام کرده است که پخش فصل جدید ۳ از ژوئن ۲۰۱۷ (خرداد-تیر ۱۳۹۶) شروع خواهد شد. این شبکه همچنین تایید کرده است که فصل جدید شامل ۱۳ قسمت خواهد بود.

این شبکه گفته است:

فاصله زیادی بین فصل ۲ و ۳ سریال افتاده است، اما باید توجه شود که ما تولید فصل ۳ آن را از ماه سپتامبر ۲۰۱۶ (شهریور-مهر ۱۳۹۵) شروع کرده ایم و برنامه ی ریزی داریم که پخش فصل جدید سریال از ماه ژوئن ۲۰۱۷ (خرداد-تیر ۱۳۹۶) شروع شود. فصل جدید بجای فیلم برداری در مکان های ناهموار و مه آلود اسکاتلند در هوای آفتابی کیپ تان در آفریقای جنوبی تولید شده است.

داستان فصل ۳ سریال Outlander (غریبه) از این قرار است که در سال ۱۹۴۸ کلیر (کیتریونا بالف) به زندگی خود بر می گردد، اما او از جیمی (سم هیوگان) حامله است و این در حالی است که کلیر باید با عواقب ازدواج اول خود با همسر سابقش فرانک (توبیاس منزیس) نیز مبارزه کند. در همین حال و در قرن ۱۸ میلادی جیمی از نبرد کالودن (Culloden) و از دست دادن کلیر رنج می برد. بعد از گذشت چندین سال جیمی و کلیر سعی می کنند تا زندگی جدا از یکدیگر و بدون توجه به گذشته ی خود داشته باشند، اما آنها به این مسئله امیدوار هستند که دوباره زندگی خود را با هم بسازند و باید راهی پیدا کنند تا دوباره به همدیگر ملحق شوند، البته مسیر بازگشت آنها به یکدیگر پر از رازها، ماجراها و حوادث جدیدی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *