بیاتومگجرد لتو که اخیرا اولین فیلم کمیک دی سی خود را در نقش جوکر در فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) به کارگردانی دیوید آیر بازی کرده است، قرار است که اولین کارگردانی خود را با پروژه “۷۷” که مدت زیادی در حال توسعه توسط جیمز الروی می باشد، شروع کند. خلاصه ای از این فیلم جنایی/هیجان انگیز منتشر شده است که در زیر می توانید مشاهده کنید.

در سال ۱۹۷۴ در لس آنجلس، داستان بر محوریت دو پلیس می باشد که با یکدیگر همکاری می کنند تا ربوده شدن وارث پتی هرست را حل کنند در حالی که به طور همزمان در حال بررسی قتل وحشیانه ی یک افسر همکار هستند. آنها علاوه بر فساد و جنایت بی رحم، یک توطئه ی خشن و تاریک را کشف می کنند.

توسعه ی این فیلم حدود دو دهه ی قبل شروع شده است، زمانی که جیمز الروی از طرف کمپانی پارامونت برای ارائه ی فیلمنامه ی اصلی استخدام شده بود. این فیلم توسط دیک ولف و تونی گنز از کمپانی Wolf Films بهمراه خود لتو تولید خواهد شد. اما لادبروک نیز تهیه کننده ی اجرایی فیلم خواهد بود.

هنوز معلوم نشده است که لتو برنامه ای برای بازی در این فیلم دارد یا خیر. با این حال، جرد لتو را در اواخر امسال در فیلم Blade Runner 2049 دیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *