بیاتومگ – کنستانس وو که بیشتر برای بازی نقش اصلی در سریال Fresh Off the Boat (تازه کردن قایق) شناخته می شود، بر طبق گزارش ها، قرار است که در فیلمی اقتباسی به کارگردانی جان ام چو از یکی از پرفروش ترین رمان های کوین کوان به نام Crazy Rich Asians (آسیایی های دیوانه ی ثروتمند) بازی کند.

این فیلم که توسط پیتر چیارلی و آدل لیم اقتباس شده است، در واقع بر اساس رمانی به همین نام در سال  ۲۰۱۳ می باشد. داستان به شرح زیر توصیف شده است.

هنگامی که راچل چو قبول می کند که تابستان را با دوست پسر خود به نام نیکولاس یانگ در سنگاپور سپری کند، او رویای یک خانه ی خانوادگی فروتن را می بیند، راه طولانی ای برای کشف جزیره رانندگی می کند و زمان خود را با مردی سپری می کند که ممکن است روزی با او ازدواج کند. چیزی که او نمی داند این است که ممکن است که خانه ی خانوادگی نیک شبیه یک کاخ جلوه کند و به جای ماشین بیشتر از هواپیما استفاده کند و به همراه یکی از افراد قابل انتخاب مجرد آسیایی همراه شود، راچل نیز ممکن است که نقشه های پنهانی داشته باشد.

با ورود به دنیایی از زرق و برق های سلسله ای فراتر از تصور، راچل با آسترید، ادی و النور ملاقات می کند. آسترید یک دختر از جامعه ی سنگاپور است. ادی که عملا خانواده اش در صفحات مجلات بزرگ هنک کونگ زندگی می کنند و النور، مادر توانمند نیک است، زنی که در مورد ازدواج پسر خود بسیار سخت گیر و جدی است.

فیلم Crazy Rich Asians (آسیایی های دیوانه ی ثروتمند) پر سر و صدا، اعتیاد آور و با ناز و نعمت های فراوان، نگاهی به درون یکی از خانواده های ثروتمند آسیایی می کند. یک تصویر کامل از درگیری بین پول های جدید و قدیمی، بین چینی های داخل کشور و خارج کشور، در واقع رمانی می باشد در مورد اینکه جوان و عاشق بودن در خانواده ای بیش از اندازه ثروتمند چگونه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *