بیاتومگ – اولین تریلر و پوستر از فیلم درام/کمدی Dean (دین) توسط کمپانی CBS Films منتشر شده است. این فیلم در سال ۲۰۱۶ در جشنواره ی فیلم تریبکا برنده ی جایزه ی بهترین داستان شد. در زیر می توانید تریلر این فیلم به همراه پوستر را مشاهده یا دانلود کنید.

بازیگران فیلم، کمدین/کارگردان/نویسنده دمتری مارتین (Taking Woodstock, In a World) همراه با برنده ی جایزه ی اسکار کوین کلاین (A Fish Called Wanda, Beauty and the Beast) می باشند. این فیلم کمدی و بی ریا در مورد داستان یک پدر و پسر که با شرایط عشق، فقدان و هر چیزی در این بین کنار می آیند.

دین (مارتین) یک تصویرگر است که عدم تمایلش برای کنار آمدن با مرگ مادرش باعث می شود به ناچار از زادگاهش یگریزد تا با یک آژانس تبلیغاتی در لس آنجلس مصاحبه کند. پدر او که یک مهندس بازنشسته است، یک رویکرد منظم تر برای کنار آمدن با اندوه پیش می گیرد که شامل فروش خانه ی خانوادگی شان می باشد. پدر و پسر در مسیرهای خود قرار می گیرند تا یک موقعیت جدید نرمال و غیرمنتظره و یک عشق جدید را پیدا کنند که تمام تهدیدها را خنثی کند.

جیلیان جیکوب (Love, Community) و مری استینبورگن (Step Brothers, The Last Man on Earth) نیز در این فیلم بازی می کنند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ (۲ ژوئن ۲۰۱۷) برنامه ریزی شده است.

تریلر فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر فیلم

پوستر فیلم Dean (دین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *