بیاتومگ – کمپانی نتفلیکس دومین تریلر رسمی فیلم Sandy Wexler (سندی وکسلر) را با بازی آدام سندلر در نقش اصلی منتشر کرده است. آدام سندلر قرار است علاوه بر فیلم های Ridiculous 6 و The Do-Over در دو فیلم دیگر نیز حضور داشته باشد که سندی وکسلر یکی از آن دو فیلم می باشد. این تریلر جدید را در زیر می توانید مشاهده یا دانلود کنید.

سندی وکسلر (آدام سندلر) یک مدیر با استعداد می باشد که در دهه ی ۹۰ میلادی در لس آنجلس کار می کند که نماینده ی یک گروه از مشتری های غیر عادی در حاشیه ی تجارت نمایشی است. زمانی که او عاشق جدیدترین مشتری به نام کورتنی کلارک (جنفیر هادسون) می شود که یک خواننده ی بسیار با استعداد است که توسط سندی در یک پارک تفریحی کشف شده است، از خود گذشتگی بی تزویر او به آزمایش گذاشته می شود.

از جمله دیگر بازیگران فیلم  Sandy Wexler (سندی وکسلر) می توان به کوین جیمز (فیلم True Memoirs of An International Assassin)، تری کروز (Brooklyn Nine-Nine, Ultimate Beastmaster)، لامورن موریس (New Girl)، نیک سواردسون (The Do-Over)، راب اشنایدر (Real Rob, Grown Ups)، جین سیمور (Wedding Crashers)، آرون نویل، آرسنیو هال و تعداد دیگری اشاره کرد.

فیلم Sandy Wexler (سندی وکسلر) به کارگردانی استیون بریل (The Do-Over) و نویسندگی دن بولا، آدام سندلر و پاول سادو می باشد و قرار است در تاریخ ۱۴ آپریل ۲۰۱۷ (۲۶ فروردین ۱۳۹۶) اکران شود.

مشاهده ی تریلر فیلم Sandy Wexler (سندی وکسلر) 

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *