بیاتومگ – به دنبال موفقیت انتقادی فیلم کمدی پلیسی The Nice Guys (آدم های خوب)، فیلمساز شین بلک در راه بازگشت به دنیایی متفاوت می باشد که با آن آشناست، و آن فیلم The Predator (غارتگر) می باشد. البته بلک در فیلم اصلی در سال ۱۹۸۷، کاراکتر هاوکینز را به تصویر کشیده بود و حال وظیفه دارد که این داستان کلاسیک علمی-تخیلی را در یک قسمت جدید احیا کند که تلاش دارد احساس یک فیلم رویدادی را داشته باشد که مقدار زیادی هیجان و ترس ایجاد می کند. بلک در حرکتی خوب، بازیگران با استعدادی را به کار گرفته است که شامل بازیگر فیلم Logan (لوگان)، بوید هالبروک در نقش اصلی، به همراه نام های بزرگی همچون اولیویا مان، ترونته روز، کیگان-مایکل کی، توماس جین و جیکوب ترمبلی در نقش های کلیدی می باشد.

کمپانی فاکس قصد دارد که فیلم را تقریبا یک سال بعد اکران کند، پس بلک و تیمش لازم است که سریعتر دوربین خود را راه بیاندازند. در ماه ژانویه بیان شده بود که فیلمبرداری در ماه بعد آغاز می شود و حال نیز این خبر تایید شده است.

فیلم The Predator (غارتگر)

در گذشته بلک ایده کلی خودش در مورد فیلم بدون بیان کردن هیچ جزییاتی در مورد آن ارائه کرده بود. برخی گمانه زنی ها در مورد یک محیط حومه و برون شهری بوده است ولی این گزارش های متناقض فقط یک تصویر مبهم ترسیم می کنند. اما این امکان وجود دارد که در شروع فیلمبرداری، کمپانی تصمیم بگیرد که خلاصه ای از داستان فیلم را منتشر کند. بسیاری از افراد برای دیدن اینکه چه در سر بلک می گذرد، کنجکاو هستند، و انتشار یک خلاصه می تواند بسیاری از شایعات را کنار بزند، در حالی که ظاهر محرمانه ی خود را حفظ می کند.

The Predator (غارتگر) به طور ظریفانه برای یک موفقیت برنامه ریزی شده است و به نظر فیلم در روی کاغذ خیلی امیدوار کننده است. هر چند که بلک تنها کارگردانی سه فیلم سینمایی را در کارنامه ی خود دارد، ولی از همه ی آنها به خوبی استقبال شده است و مهارت او به عنوان یک نویسنده بلامنازع است. اگر همه چیز به خوبی پیش برود این فیلم می تواند همانند فیلم های Kingsman, Deadpool, و John Wick: Chapter 2 دارای رتبه ی سنی ۱۷+ باشد و به یکی از فیلم های موفق سال تبدیل شود. این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ (۹ فوریه ۲۰۱۸) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *