بیاتومگ – کمپانی New Line Cinema اولین تریلر فیلم کمدی The House (خانه) با بازی ویل فرل و امی پولر را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را تماشا یا دانلود کنید.

داستان فیلم The House (خانه) در مورد اسکات (ویل فرل) و همسرش کیت (امی پولر) می باشد که بعد از اینکه دخترشان کالج را به خاطر مسائل مالی از دست می دهد، تصمیم می گیرند تا بطور غیر قانونی یک کازینو در زیر زمین خانه ی خود راه اندازی کنند.

در فیلم بازیگران دیگری نیز حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به جیسون مانتزوکاس (بازیگر فیلم های The League و How to Be Single)، آلیسون تولمن (Fargo و Krampus)، سم ریچاردسون (Veep و Neighbors 2: Sorority Rising) و راب هیوبل (Transparent و Baywatch) اشاره کرد.

ویل فرل علاوه بر بازیگری، تهیه کننده ی فیلم نیز می باشد. فیلم نامه ی “خانه” توسط اندرو جی.کوهن و برندان اوبرین نوشته شده است و کوهن در این فیلم اولین کارگردانی خود را تجربه می کند. علاوه بر فرل آدام مک کی (The Big Short و Anchorman 1 & 2) نیز تهیه کننده فیلم می باشد. کمپانی Good Universe از حامیان فیلم است و جسیکا الباوم و کریس هنشی نیز به عنوان مدیران اجرایی در فیلم حضور دارند.

فیلم کمدی The House (خانه) قرار است در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۷ (۱۰ تیر ۱۳۹۶) اکران شود.

مشاهده ی تریلر فیلم The House (خانه)

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *