بیاتومگ – کارگردان شین بلک زمانی بیان کرده بود که فیلم The Predator (غارتگر) به طور مستقیم دنباله ی دو فیلم اول خواهد بود و در حالی که یک بازسازی نیز می باشد. با این حال، ستاره ی فیلم بوید هالبروک در تناقض با حرف های او نظراتی بیان کرده است که به آن خواهیم پرداخت، و این طور به نظر می آید که یا طرح و نقشه تغییر کرده است یا بازیگر سعی دارد که سطح انتظارات را تغییر دهد. او بیان کرده است که آرنولد شوارتزنگر ممکن است که با شروع فیلمبرداری در ونکوور در این فیلم دیده نشود. او گفت:

“در حال حاضر من بر روی فیلم The Predator (غارتگر) کار می کنم، فیلم یک دنباله نیست. شین بلک چیزهای کاملا جدیدی ساخته است به نحوی که با حال و هوای این سری فیلم سازگاری دارد ولی کاملا با داستانی تازه می باشد، و در چیزهای واقعی ریشه دارد. فیلم به کل تازه شده است و به نظر من قرار نیست که در فیلم آرنولد را ببینیم. اگر اینطور شود به گونه ای یک حیله است. این فیلمی ترسناک، علمی-تخیلی و وسترن می باشد.”

گفتن اینکه دارای سبک وسترن می باشد اندکی جالب است. بلک در سال ۲۰۱۵ کارگردانی قسمت آزمایشی سریالی وسترن به نام Edge (لبه) را بر عهده داشت، پس به نظر آوردن کمی ژانر وسترن به فیلم ممکن است حرکتی خوب باشد، حتی اگر در محیطی معاصر باشد.

بازیگران فیلم شامل بوید هالبروک (Narcos, Logan)، اولیویا مان (X-Men: Apocalypse)، ترونته روز (Moonlight)، کیگان-مایکل کی (Keanu, Key & Peele)، توماس جین (The Punisher) و جیکوب ترمبلی (Room) در نقش های کلیدی می باشد.

جزییات مربوط به فیلم همچنان پنهان است اما تهیه کننده ی فیلم قبلا بیان کرده است:

“نوشته بسیار تازه است و چشم انداز عالی ای دارد. من به شما می گویم که شما فیلمی را خواهید دید که اصلا انتظار ندارید.” 

بلک که دوباره با همراهی نویسنده ی همکار خود در فیلم Monster Squad (جوخه هیولا) به نام فرد دکر، فیلمنامه ی این فیلم را می نویسند، تایید کرده است که فیلم در جهت دو فیلم قبلی می ماند و یک بازسازی کامل نیست.

فیلم The Predator اصلی به کارگردانی جان مک تایرن و با بازی آرنولد شوارتزنگر بوده است. فیلم جدید در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۱۹ فوریه ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *