بیاتومگ – بازیگر سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت)، ناتالی دورمر قرار است که در سریال درام در حال ساخت Picnic at Hanging Rock (پیک نیک روی صخره ی معلق) بازی کند. سریال بر اساس رمانی استرالیایی در ۱۹۶۷ نوشته جان لیندزی می باشد.

این داستان گروهی از دانش آموزان دختر در کالج زنانه در سال ۱۹۰۰ می باشد که در روز ولنتاین در صخره ی معلق ناپدید می شوند، و این بر شهر تاثیر می گذارد. کمی بحث در مورد ابهام لیندزی در مورد واقعی یا غیر واقعی بودن داستان وجود دارد. شروع رمان به این گونه است، چه Picnic at Hanging Rock (پیک نیک روی صخره ی معلق) یک واقعیت باشد چه یک داستان، خوانندگان باید برای خودشان تصمیم بگیرند. به عنوان یک پیک نیک شوم در سال ۱۹۰۰ که تمام کاراکترهایی که در کتاب ظاهر شدن همه مرده اند، این به سختی مهم به نظر می رسد.

همچنین رمان یک پایان باز دارد، هر چند ویرایشگر کتاب ادعا کرده است که پیش نویس اول دارای یک فصل نهایی بوده است که تمام مسائل را حل می کرده است. این فصل بعد از مرگ لیندزی به عنوان The Secret of Hanging Rock (راز صخره ی معلق) منتشر شد. این رمان توسط پیتر ویر در سال ۱۹۷۵ به فیلم تبدیل شد و توانست برنده ی جایزه ی بفتا برای بهترین فیلمبرداری شود.

سریال The Secret of Hanging Rock (راز صخره ی معلق) دارای شش قسمت خواهد بود و فیلمبرداری آن اواخر این ماه در استرالیا شروع می شود. دیگر بازیگران سریال، لولا بسیس (Cassandra)، یائل استون (Orange Is the New Black)، آنا مک گان (Anzac Girls)، سیبیلا باد (Winners & Losers)، لیلی سالیوان (Camp)، مادلین مدن (Tomorrow When the War Began)، سامارا ویوینگ (Monster Trucks)، روبی ریز (Miss Fisher’s Murder Mysteries) و اینز کورو می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *