بیاتومگ – کمپانی Columbia Pictures و Skydance کلیپی تازه از فیلم Life (زندگی) منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. علاوه بر این سازندگان از پوستر بین المللی این فیلم با بازی رایان رینولدز، جیک جیلنهال و ربکا فرگوسن رونمایی کردند.

فیلم داستان یک ایستگاه بین المللی فضایی را روایت می کند که شامل یک تیم فضانوردان است که ماموریت دارند که درباره ی شواهد زندگی میکروبی بر روی مریخ تحقیق کنند. زمانی که خدمه آلوده می شوند و ویروس ها، آنها را مجبور می کنند که علیه همکاران خود عمل کنند، وضعیت به معنای کامل از کنترل خارج می شود.

از دیگر بازیگران فیلم Life (زندگی) می توان به هیرویوکی سانادا (The Wolverine, The Last Ship)، آریون باکاری (Jonathan Strange & Mr. Norrell, New Blood) و اولگا دایهویچنایا (Twilight Portrait, House of Otherss) اشاره کرد.

فیلم Life (زندگی) که توسط دنیل اسپینوزا (Daniel Espinosa) کارگردانی شده است و فیلمنامه ی آن را پاول ورنیک (Paul Wernick) و رت ریس (Rhett Reese)، نویسنده های Deadpool نوشته اند.

با وجود بودجه پایین فیلم Life 2017 در دسته فیلم های علمی-تخیلی، این فیلم ترکیبی از بازیگران جذاب و بازیگران کهنه کار می باشد. به همین ترتیب فیلم بر روی حضور ستاره ها و همچنین جلوه های بصری برای ایجاد فضای بدون جو و ایستگاه فضایی تمرکز کرده است. یکی دیگر از تفاوت های قابل توجه فیلم Life 2017 نسبت به دیگر فیلم های فضایی، وجود ژانر ترسناک در فیلم می باشد.

این فیلم در ۵ فروردین ۱۳۹۶ (۲۴ مارس ۲۰۱۷) اکران می شود. در مورد این فیلم چه فکری می کنید، نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

کلیپ فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

پوستر بین المللی فیلم

پوستر بین المللی فیلم Life (زندگی)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *