بیاتومگ – قانون خاصی در هالیوود وجود ندارد تا تضمین کننده ی موفقیت یک فیلم چه از لحاظ مالی و چه از نظر منتقدان باشد، اگر چنین اصلی وجود می داشت، مطمئنا فیلم های شکست خورده ی کمتری نیز ساخته می شدند. ممکن است بهترین بازیگران دنیا در یک فیلم حضور داشته باشند، اما این نیز تضمین کننده ی موفقیت آن نخواهد بود. یقینا عناوین ناموفق زیادی در هالیوود وجود دارد، اما از برجسته ترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

۱ – فیلم Gangster Squad

Gangster Squad

ستارگان: جاش برولین، رایان گازلینگ، نیک نولتی، اما استون، شان پن، آنتونی مکی، جیووانی ریبیسی، مایکل پنا، فرانک گریلو

مطمئنا اکثرا افراد عاشق اما استون و رایان گازلینگ می باشند، کافی است نگاهی به ۱۴ نامردی اسکار آنها برای فیلم لا لا لند انداخت. اما بازیگران دیگر فیلم مثل پن، مکی، بولین و نولتی آن قدر در این فیلم هیجان انگیز Gangster Squad که در مورد مبارزه ی پلیس با مافیا در دهه ی ۴۰ میلادی می باشد، بد ظاهر شدند که تا لقب شکست خورده نصیب فیلم شود.

۲ – فیلم A New York Winter’s Tale

A New York Winter’s Tale

ستارگان: کالین فرل، جنیفر کانلی، ویلیام هارت، راسل کرو، ویل اسمیت

ژانر این فیلم ماورائی/فانتزی/رمز آلود/ درام/عاشقانه می باشد!! کالین فرل نقش یک دزد را بازی می کند که به همراه جسیکا بروان بر علیه یک گنگستر شیطانی با بازی راسل کرو مبارزه می کند. مزخرف بهترین عنوان برای این فیلم می باشد، فیلم A New York Winter’s Tale حتی نتوانست به اندازه ی نیمی از بودجه اش فروش داشته باشد.

۳ – فیلم Movie 43

Movie 43

ستارگان: اوما تورمن، نائومی واتس، کیت وینسلت، هیو جکمن، ریچارد جری، الیزابت بنکس، کریستن بل، هلی بری، جرارد باتلر، آنا فاریس، ترنس هاوارد، کولی گریس مورتز، اما استون، جیسون سودیکیس

این فیلم وحشتناک بدنام بخاطر موضوعش بیشتر به کمدی شبیه می باشد که می توان آن را یک لکه ی سیاه در کارنامه ی هیو جکمن نامید و هر چه قدر که این فیلم بیشتر بررسی شود، افتضاح بودن آن نیز عیان تر می شود.

۴ – فیلم The Big Wedding

The Big Wedding

ستارگان: رابرت دنیرو، دایان کیتون، سوزان ساراندون، رابین ویلیامز، کاترین هیگل، آماندا سیفرید، تافر گریس، بن بارنز

دایان کیتون یکی از بازیگران خوب هالیوود می باشد، اما با فرض بازی او در فیلم و اینکه قصد دارد از همسر خود طلاق بگیرد و کلیسای کاتولیک کلمبیایی نیز هرگز این اجازه را به او نمی دهد و همچینین اضافه کردن کاترین هیگل به عنوان یک فرد دلسوز، کلکسیون مشکل ها در فیلم کامل می شود.

۵ – فیلم This is Where I Leave You

This is Where I Leave You

ستارگان: جین فاندا، جیسون بیتمن، تینا فی، آدام درایور، رز برن، کوری استول، کاترین هان، کانی بریتون، تیموتی اولیفنت

با قضاوت در مورد بازیگران این فیلم خوب به نظر می رسد، اما کمدین تینا فی، کانی بریتون و آدام درایور جوان در حد و اندازه ی های یک فیلم موفق درThis is Where I Leave You حضور نداشته اند. در جهانی نفرت انگیز که خانواده ی آلتمن ۱۰۰ دقیقه در سوگواری مرگ پدر خود می باشند، احتمالا در پایان، آرزو خواهید کرد که ای کاش همه ی آنها می مردند.

۶ – فیلم Collateral Beauty

Collateral Beauty

ستارگان: ویل اسمیت، ادوارد نورتون، کیرا نایتلی، نائومی هریس، کیت وینسلت، هلن میرن، مایکل پنا

ویل اسمیت و کیت وینسلت مطمئنا باید درس بزرگی از آخرین و شاید بدترین فیلم خود بگیرند. ویل اسمیت در فیلم نقش پدری که دختر خود را از دست داده است بازی می کند!! واقعا؟؟ ویل اسمیت … چنین فیلمی، Collateral Beauty آن قدر افتضاح هست که حتی ارزش دیدن را نیز ندارد، حتی اگر صحنه هایی از آن باشد.

۷ – فیلم Aloha

Aloha

ستارگان: بردلی کوپر، اما استون، ریچل مک آدامز، بیل موری، چان کرزینسکی، دنی مک براید، الک بالدوین

این فیلم کمدی/رومانتیک به کارگردانی کامرون کرو بیشتر شهرت منفی اش بخاطر بازی اما استون در نقش یک افسر نیروی هوایی آمریکا می باشد، البته داستان عجیب و غریب بردلی کوپر که به عنوان یک سفید پوست سعی در حفظ بومی های هاوایی دارد را نیز به بازی بد اِما اضافه کنید.

۸ – فیلم How Do You Know

How Do You Know

ستارگان: ریس ویترسپون، پل راد، اوون ویلسون، جک نیکلسون

در اوایل ۲۰۱۷ که اعلام شد، جک نیکلسون قرار است در بازسازی فیلم Toni Erdmann حضور داشته باشد، همه از بازگشت او از بازنشستگی خوشحال شدند، اما نباید کارهای قبلی او را نیز نادیده گرفت. جک که برنده ی ۳ جایزه ی اسکار می باشد با فیلمHow Do You Know موفق شد تا ۵۰ میلیون دلار به کمپانی تولیدی فیلم ضرر وارد کند و نه منتقدان، نه طرفداران از این فیلم او استقبال نکردند.

۹ – فیلم Town & Country

Town Country

ستارگان: وارن بیتی، دیان کیتون، گلدی هاون، گری شندلینگ، اندی مک داول، چارلتون هستون

این فیلم با وجود تمام ستاره های خود در ازای بودجه ۹۰ میلیون دلاری، فقط ۱۰ میلیون دلار فروش داشت و یک عنوان کاملا ناامید کننده (می توان گفت، در تاریخ هالیوود) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *