بیاتومگ – در فیلم جدید Before I Fall 2017 که اقتباسی از یک کتاب و محصول کمپانی Open Road و Awesomeness Films می باشد، زویی دوچ مجبور است که آخرین روز زندگی اش را بارها و بارها زندگی کند. این فیلم بر اساس رمان لورن الیور می باشد. در زیر می توانید کلیپ تازه ای که برای این فیلم منتشر شده است را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم به کارگردانی رو راسو یانگ (فیلم Nobody Walks و You Won’t Miss Me)، داستان زندگی سامانتا کینگزستون (زویی دوچ) را دنبال می کند. به نظر او همه چیز دارد، دوستان بسیار عالی، یک مرد خوب و آینده ای به ظاهر بی نقص. سپس همه چیز تغییر می کند. بعد از یک شب سرنوشت ساز، سامانتا بدون هیچ آینده ای از خواب بر می خیزد و زمانی که درون زندگی روزمره ای گیر می کند، شروع به پرسیدن این سوال می کند که قبلا زندگی اش چقدر کامل بوده است. و زمانی که او شروع به حل این راز می کند که چگونه زندگی اش از خط خارج شده است، باید اسرار نزدیکان خود را نیز باز کند، و یک روز قدرتی را کشف کند تا نه تنها در زندگی خود، بلکه در زندگی تمام اطرافیان خود یک تغییر ایجاد کند.

بازیگران فیلم Before I Fall شامل هالستون سیج (Neighbors و Paper Towns)، لوگان میلر (The Walking Dead)، کیان لولی می باشند. این فیلم در تاریخ ۱۳ اسفند (۳ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

کلیپ فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *