بیاتومگ – کمپانی Broad Green Pictures تریلر فیلم Song to Song (آهنگ به آهنگ) را منتشر کرده است که در ادامه می توانید نسبت به مشاهده یا دانلود آن اقدام کنید. کارگردان این فیلم ترنس مالک (کارگردان فیلم های Tree of Life، Days of Heaven و Knight of Cups) می باشد و در آن رایان گازلینگ، مایکل فازبندر، رونی مارا و ناتالی پورتمن حضور دارند. همچنین پوستری برای فیلم آهنگ به آهنگ که قرار است در ۱۷ مارس ۲۰۱۷ (۲۷ اسفند ۱۳۹۵) اکران شود، منتشر شده است.

Song to Song (آهنگ به آهنگ)  داستان عاشقانه/موزیکال دو زوج درگیر موزیک در آستین، تگزاس، فی با بازی رونی مارا و بی وی با بازی رایان گازلینگ می باشد. علاوه بر این زوج، فیلم به شخصیتی با بازی مایکل فازبندر و پیشخدمتش (ناتالی پورتمن) می پردازد که سعی دارد با استفاده از او در راک اند رول به موفقیت برسند، البته مایکل در این راه از خیانت و اغواگری نیز استفاده خواهد کرد.

همچین به نظر می رسد که کریستین بیل، کیت بلانشت، بنیسیو دل تورو، بوید هالبروک، برنیس مارلو و هالی هانتر نیز در فیلم ترنس مالک حضور داشته باشند. از موزیسین ها محبوبی نیز در فیلم استفاده شده است که از جمله آنها می توان به Patti Smith، Lykke Li، Black Lips، Iggy Pop، Florence and the Machine و Red Hot Chili Peppers اشاره کرد.

مشاهده تریلر فیلم Song to Song (آهنگ به آهنگ)

 

دانلود با لینک مستقیم

پوستر فیلم Song to Song (آهنگ به آهنگ)

Song to Song (آهنگ به آهنگ)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *