بیاتومگ – تولید فیلم جدید رابین هود محصول کمپانی Lionsgate قرار است که هفته ی آینده در دوبرونیک کشور کراواسی شروع شود، و در طی یک کنفرانس خبری در مورد تولید فیلم در این کشور، کارگردان اتو باتهرست از آنچه که امید دارد با فیلم انجام دهد و ارتباط آن با دوران مدرن صحبت کرده است. اتو باتهرست بیان می کند:

“صادقانه بگویم، در ابتدا که این فیلم به من پیشنهاد شد، بلافاصله آن را رد کردم. جهان به اندازه ی کافی فیلم رابین هود دیده است و ما به یکی دیگر نیازی نداریم. اما زمانی که با دقت به آن نگاه کردم و این مرد و افسانه را بررسی کردم، داستان بیش از دیگر زمان ها به امروزه خیلی مرتبط است. برای من ساخت فیلم برای منعکس کردن چیزی که در آن موقع رخ داده است، برگرداندن چیزی به انسانیت و جامعه می باشد. بنابراین این هدفی بهتر نسبت به سرگرم کردن خالی می باشد. در هر صورت ما نیاز داریم که سرگرم شویم.

هر روز که جلوتر می رود، فیلم مهم تر جلوه می کند.  فیلم یک سرگرمی بزرگ خواهد بود اما در معنای تلویحی آن اشاراتی به حکومت، فساد و قدرت فردی برای تغییر جامعه وجود دارد. این در مورد ۹۹ درصدی می باشد که توسط ۱ درصد اداره می شوند و اگر هر یک از ما ها، قدرت و شجاعتی داشته باشیم که بایستیم و برای حقیقت و درستی مبارزه کنیم، آن موقع تغییر واقعی رخ خواهد داد. این پیامی قوی از داستان رابین هود می باشد و حتی در فیلم رابین هود من نیز قوی تر خواهد شد.”

بازیگران فیلم جدید Robin Hood (رابین هود) شامل تارون اجرتون (Kingsman: The Secret Service, Eddie the Eagle) در نقش اصلی به همراه جیمی فاکس (Django Unchained, Ray) در نقش جان کوچولو، جیمی دورنن (Fifty Shades of Grey) در نقش ویل اسکارلت، ایو هیسون (Bridge of Spies) در نقش دوشیزه ماریون، تیم مینچین (Californication) در نقش راهب تاک و پاول اندرسون (Peaky Blinders, The Revenant) در نقشی نامعلوم می باشند.

فیلم داستان رابین هود را پی می گیرد که از جنگ های صلیبی باز می گردد و جنگل شروود را مملو از فساد و شرارت می بیند. با همکاری گروهی از قانون گریزان، او امور را به دست می گیرد تا اوضاع را سر و سامان دهد.

فیلمنامه ی فیلم را نیز جوبی هارولد می نویسد و لئوناردو دی کاپریو، جنیفر دیویسون کیلارون، بزیل ایوانیک، توری تانل و جوبی هارولد تولید کننده ی فیلم هستند. این فیلم برای اکران در تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۷ (۲۳ مارس ۲۰۱۷) برنامه ریزی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *