بیاتومگ – فیلم Devil in the Dark (شیطان در تاریکی) فیلم جدید کمپانی “Momentum Pictures” به کارگردانی تیم جی. براون (کارگردان فیلم The Cradle) می باشد. این فیلم ترسناک قرار است در ۷ مارس ۲۰۱۷ (۱۷ اسفند ۱۳۹۵) اکران شود و به تازگی نیز کمپانی مومتنوم اولین تریلر از این فیلم را منتشر کرده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید.

خلاصه داستان فیلم از این قرار است که:

آدام و کلینت دو برادر هستند که از یکدیگر جدا می باشند، آنها تصمیم می گیرند برای دیدن یکدیگر یک سفر یک هفته ای و طولانی به قصد شکار را به بریتیش کلمبیا آغاز کنند. آنها خود را در میان میزهای اسرار آمیزی در جنگل می بینند که به نظرشان در محاصره ی یک نیروی مرموز باشند. آنها با اعتقاد بر این موضوع مجبور می شوند تا اختلافات بین یکدیگر را کنار بگذارند و به تنها چیزی که فکر می کنند، جانم سالم به در بردن از این شرایط تیره و وحشتناک می باشد.

از جمله بازیگرانی که در فیلم Devil in the Dark (شیطان در تاریکی) حضور دارند، می توان به رابین دان (بازیگر فیلم Syfy’s Sanctuary)، دن پاین (Star Trek Beyond)، دنیل کادمور (X-Men: Days of Future Past) و بریانا باکمستر (Supernatural) اشاره کرد.

مشاهده ی تریلر فیلم Devil in the Dark (شیطان در تاریکی)

 

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *