بیاتومگ – کمپانی های “Legendary Pictures” و “Warner Bros” بیش از ۴۰ عکس جدید به همراه ۳ کلیپ متفاوت از فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره ی جمجمه) منتشر کرده اند که در ادامه قادر به دریافت یا تماشای آنها خواهید بود. کمپانی Legendary همچنین وعده داده است که داستان فیلم به اساس افسانه ها و روایات موجود کینگ کونگ می پردازد ولی مکان جزیره ی جمجمه کاملا جدید است و دارای خط زمانی مجزایی می باشد.

با سفر به جزیره ای مرموز و خطرناک که پادشاه میمون ها در آن زندگی می کند، فیلم جدید کمپانی های لجندری و برادران وارنر داستان تیمی از دانشمندان، سربازها و ماجراجویانی را بازگو می کند که به دنبال یک کشف یک راز افسانه ای در جزیره ای خطرناک در اقیانوس آرام می باشند. آنها در طی ماجراجویی های خود وارد جنگی بین طبیعت و انسان های می شود و باید این جزیره را که هرگز متعلق به بشریت نبوده است را ترک کنند.

در فیلم کونگ: جزیره ی جمجمه بازیگران برجسته ای حضور دارند که از جمله ی آنها می توان به تام هیدلستون، بری لارسون، ساموئل ال. جکسون، جان گودمن، جینگ تیان، توبی کبل، جان اورتیز، کوری هاوکینز، جیسون میچل، شیا ویگم، توماس مان، تری نوتاری و جان سی. ریلی اشاره کرد.

فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره ی جمجمه) در تاریخ ۲۰ اسفند ۱۳۹۵ (۱۰ مارس ۲۰۱۷) اکران خواهد شد.

۳ کلیپ جدید از فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره ی جمجمه)

دانلود با لینک مستقیم

دانلود با لینک مستقیم

دانلود با لینک مستقیم

تصاویر کامل فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره ی جمجمه)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *