بیاتومگ – پس از گذشت چند سال از پایان یافتن سه گانه فیلم ماتریکس، در سال ۲۰۱۴ نوبت به آن رسید که کیانو ریوز دوباره در یک فیلم جهانی و پرمخاطب ظاهر شود و نتیجه ی کار نیز بازی او در نقش اصلی جان ویک در فیلم John Wick شد. این فیلم به سرعت به یکی از فیلم های خوب هالیوود تبدیل شد و همین باعث شد تا ریوز در قسمت دوم فیلم که به تازگی اکران شده است، نیز حضور داشته باشد.

مطمئنا جان ویک یکی از بهترین فیلم های کیانو می باشد، اما نباید فراموش کرد که او بیشتر بخاطر عناوینی چون Bill & Ted (بیل و تد) و The Matrix (ماتریکس) شناخته می شود. ریوز در چند روز گذشته به ساخت فیلم بیل و تد ۳ اشاره کرده است – البته این مسئله دور از ذهن به نظر می رسد – ولی مسئله ای که همواره مطرح بوده است بازگشت دوباره او در فیلم ماتریکس می باشد.

اخیرا نیز (در طی مصاحبه ای برای فیلم جان ویک ۲) دوباره از ریوز در مورد بازگشت به فیلم ماتریکس و نقش نئو سوالاتی شده است و او نیز نظر خود را اینگونه بیان کرده است:

واچوفسکی ها باید در کار حضور داشته باشند، آنها باید نویسندگی و کارگردانی فیلم را برعهده داشته باشند و در مرحله ی بعد نیز باید دید که داستان چگونه پیش خواهد رفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *