بیاتومگ – تولید فیلم Pacific Rim: Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: قیام) همچنان ادامه دارد و بازیگر و ستاره ی فیلم جان بویگا تصویری از فیلم در صحنه ی فیلمبرداری منتشر کرده است، که خودش را در نقش پسر استکر پنتوکاست با بازی ادریس البا نشان می دهد. در زیر می توانید این تصویر را مشاهده کنید.

فیلم Pacific Rim: Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: قیام) محصول کمپانی لجندری که قبلا نام فیلم Pacific Rim: Maelstrom (حاشیه اقیانوس آرام: گرداب) بود، در حال حاضر در حال فیلمبرداری می باشد و قرار است که در تاریخ ۵ اسفند ۱۳۹۶ (۲۳ فوریه ۲۰۱۸) اکران شود.

بازیگران فیلم جان بویگا، اسکات ایستوود، کایلی اسپنی، جینگ تیان، وسلی وانگ، لیلی جی، چن زیتانگ، لن ینگیینگ، کیان یانگچن و ژانگ جین به همراه حضوری کوتاه از شیائو یانگ و بازیگر کره ای کیم جونگ هون می باشند.

فیلم به کارگردانی استیون اس.دنایت (سریال Daredevil) و بر اساس جهانی می باشد که برای اولین بار توسط مبتکر فرهنگ فیلم گیلمرو دل تورو و تراویس بیچم در سال ۲۰۱۳ در فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام) ساخته شد. توماس تال، مری پرنت، جان جشنی و دل تورو به همراه بویگا و فمی اوگانز این فیلم اکشن/ماجراجویی را تولید می کنند. کیل بویتر و اریک مک لوید تولید کننده ی اجرایی فیلم می باشند.

تصویر فیلم

Pacific Rim: Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: قیام)
Pacific Rim: Uprising (حاشیه اقیانوس آرام: قیام)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *