بیاتومگ – ماه پیش گیلرمو دل تورو کارگردان فیلم پسر جهنمی قول داده بود که در حال صحبت با سازنده ی فیلم Hellboy و همچنین ران پرلمان برای بازی نقش اصلی در فیلم Hellboy 3 (پسر جهنمی ۳) می باشد و این مسئله باعث خوشحالی طرفداران این فیلم شد، اما دل تورو امروز طی خبری اعلام کره است که، این اتفاق یعنی تولید فیلم بعدی پسر جهنمی رخ نخواهد داد.

گیلرمو گفته است:

با اطمینان ۱۰۰% اعلام می کنم که دنباله ی فیلم پسر جهنمی ساخته نخواهد شد و این قطعی ترین خبر در مورد فیلم می باشد.

دل تورو قبلا در مورد طرحش برای فیلم سوم گفته بود:

ایده برای پس جهنمی این است که او به عنوان یک موجود آخرالزمانی باید با سرنوشت و ماهیت خود به طور کامل کنار بیاید و ضمن اینکه به کاراکتری تیره تر تبدیل می شود، از قدرت خود برای کمک به انسان ها و شکست دشمنان استفاده کند، اینگونه مطمئنا فیلم جالب تر خواهد شد.

ران پرلمان بازیگر نقش پسر جهنمی نیز این ایده را داده بود که در قسمت سوم فیلم به فرزند او و لیز شرمن – که در قسمت ۲ حامله بود – پرداخته شود.

اولین فیلم Hellboy (پسر جهنمی) به کارگردانی گیلرمو دل تورو و در سال ۲۰۰۴ اکران شد و در ازای بودجه ی ۶۶ میلیون دلاری ۹۹ میلیون دلار فروش داشت. فیلم دوم نیز به کارگردانی دل تورو با نام Hellboy II: The Golden Army (پسر جهنمی۲: ارتش طلایی) در سال ۲۰۰۸ اکران شد و از بودجه ی ۸۵ میلیون دلاری، ۱۶۰.۳ میلیون دلار فروش داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *