بیاتومگدواین جانسون با انتشار عکسی در شبکه ی اجتماعی خود اعلام کرده است که تولید فیلم کمدی/درام Fighting With My Family (مبارزه با خانواده ام) به صورت رسمی آغاز شده است.

قبلا نیز او اعلام کرده بود که وینس وان (Hacksaw Ridge, True Detective) به این فیلم پیوسته است، وان یک ستاره ی کشتی گیر دهه ی ۸۰ میلادی را به تصویر می کشد که پول و فرصت های خود را بر باد داده است.

دیگر بازیگران فیلم شامل بازیگران انگلیسی لینا هیدی و نیک فراست در نقش جولیا و ریکی نایت، پدر و مادر سوپر ستاره ی WWE به نام پیج می باشند. دواین جانسون نیز نقشی در فیلم دارد و علاوه بر او، ستاره ی در حال رشد، فلورانس پیو نقش سوپر ستاره ای به نام پیج و جک لودن نیز نقش برادر او به نام زک را بازی خواهد کرد.

این فیلم به نویسندگی و کارگردانی استفان مرچنت (The Office, Hello Ladies) بر اساس داستانی واقعی و شخصی از ستاره ی کشتی WWE به نام پیج و خانواده اش از کشتی گیران حرفه ای می باشد.

دواین جانسون به همراه دنی گارسیا و هیرام گارسیا تهیه کننده ی اجرایی فیلم خواهند بود. کوین میشر از کمپانی Misher Films و مایکل لویزی مدیر WWE Studios فیلم را تولید خواهند کرد. سرمایه گذاری بر روی فیلم نیز توسط کمپانی WWE Studios و Film4 انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *