بیاتومگ – کمپانی “Participant Media” اعلام کرده است که مدلین بروور، بازیگر سریال Orange is the New Black در فیلم جدید آنها به نام Captive State که در مورد حمله بیگانگان می باشد، حضور خواهد داشت. کارگردان این فیلم روپرت وایات (کارگردان فیلم Rise of the Planet of the Apes ) می باشد و از جمله بازیگران دیگری که در آن حضور دارند، می توان به جان گودمن (Monsters Inc)، ورا فارمیگا (Bates Motel)، کوین دان (Veep)، اشتون سندرز(Straight Outta Compton)، جاناتان ماجورز (When We Rise) و کالسون بیکرز (Beyond the Lights) اشاره کرد.

وایات به همراه همسر خود اریکا بینی (The Battle of Shaker Heights) فیلم نامه نویسان Captive State (وضعیت گرفتار) می باشند. حوادث فیلم در شیکاگو و بعد از یک دهه گذشت از حمله ی تروریستی به سیاره ی زمین رخ می دهد و به نظر می رسد وضعیت گرفتار فیلمی شبیه به District 9 (منطقه ۹) باشد.

مدلین بروور در سریال Orange is the New Black نقش یک زندانیِ معتاد به مواد مخدر به نام تریشیا میلر را بازی می کند. او بخاطر نقش هایی در سریالهای Hemlock Grove، The Deleted، Grimm و Black Mirror شناخته می شود. سریال بعدی مدلین The Handmaid’s Tale می باشد او به همراه الیزابت ماس در این سریال حضور دارد که پخش آن از ۲۳ آپریل ۲۰۱۷ (۳ اردیبهشت ۱۳۹۶) شروع خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *