بیاتومگ – به نظر می رسد که پرداختن به فیلم های ترسناک با محوریت کاراکتر دلقک خسته کننده و تکراری شده است. بعد از فیلم ترسناک ۳۱ که توسط راب زامبی ساخته شد، انتقادات زیادی به او وارد شد و خوشبختانه زامبی قول داد که دیگر چنین فیلم های نخواهد ساخت. البته از فیلم IT استیون کینگ انتظار زیادی می رود، چون به هر حال اسیتون کینگ کارگردان فیلم می باشد.

اما اخیرا فیلم های ناموفقی مثل Clowntown و Clowngeist ساخته شده است که هیچکدام از آنها جالب نبودند، با این حال تیزری از فیلم جدید اورسون ولس به نام Circus Kane (سیرک کین) منتشر شده است که در ادامه می توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. حال باید دید سرنوشت این فیلم چگونه خواهد بود؟ یک عنوان جذاب یا یک فیلم ترسناک شکست خورده ی دیگر؟

فیلم سیرک کین محصول کمپانی “Uncork’d Entertainment” می باشد و در آن بازیگراین چون جاناتان لپینسکی، بیل وورس و مارک کریستوفر لورنس حضور دارند. فیلم به یک استاد سیرک منزوی پردازد که گروهی از ستاره های رسانه را به خانه ی ترسناک خود دعوت کرده و به آنها قول داده است که هر کس دیرتر از همه در مقابل ترس خود تسلیم شود به او ۲۵۰ هزار دلار جایزه خواهد داد، اما این جوانان خبر ندارند که این دلقک از دعوت آنها قصد شوم دیگری دارد و می خواهد تک تک آنها را به قتل برساند.

مشاهده ی تریلر فیلم Circus Kane (سیرک کین)

دانلود با لینک مستقیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *