بیاتومگ – با حضور در فیلم هیولایی Super 8 به کارگردانی جی.جی آبرامز، کایل شندلر – که اخیرا در فیلم منچستر کنار دریا حضور داشته است – قرار است در یک فیلم هیولایی دیگر و این بار Godzilla: King of the Monsters (گودزیلا: پادشاه هیولاها) حضور داشته باشد. فیلمی که محصول کمپانی های لجندری و برادران وارنر می باشد. خبرها حاکی از این است که شندلر در فیلم نقش پدر مایلی بابی براون را بازی خواهد کرد، ستاره ی جوانی که بخاطر بازی در سریال Stranger Things شناخته می شود.

فیلم قبلی گودزیلا که در سال ۲۰۱۴ اکران شد، به کارگردانی گارث ادواردز و حضور بازیگرانی چون آرون جانسون، کن واتانابه، الیزابت اولسن، سالی هاوکینز و برایان کرانستون موفق به فروش جهانی ۵۲۹ میلیون دلاری شد. طبق گزارش ها به نظر می رسد که شخصیت واتانابه در فیلم گودزلا: پادشاه هیولاها نیز حضور داشته باشد. مایکل دوهرتی نیز نویسنده ی فیلم می باشد، اما او هنوز اطلاعاتی از داستان فیلم منتشر نکرده است.

همچنین به نظر می رسد پادشاه هیولاها برخوردهایی نیز با فیلم Kong: Skull Island (کونگ: جزیره ی جمجمه) که قرار است در ۱۰ مارس ۲۰۱۷ (۲۰ اسفند ۱۳۹۵) اکران شود، داشته باشد. خود فیلم گودزیلا: پادشاه هیولاها برای اکران در ۲۲ مارس ۲۰۱۹ (۲ فروردین ۱۳۹۸) برنامه ریزی شده است و همچنین قرار شده است که فیلمی تحت عنوان Godzilla vs King Kong (گودزیلا علیه کینگ کونگ) در تاریخ ۲۹ می ۲۰۲۰ (۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹) اکران شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *