بیاتومگ – گزارش شده است که چارلیز ترون که برای بازی در فیلم های اخیر Mad Max: Fury Road و Monster شناخته می شود، قرار است که در فیلم هیجان انگیز Need to Know (باید بدانید) که بر اساس رمانی به همین نام می باشد، بازی می کند، علاوه بر این، او قرار است که در تولید فیلم نیز نقش داشته باشد.

این رمان نوشته شده توسط کارن کلیولند می باشد و داستان یک همسر و مادر را روایت می کند که به عنوان یک تحلیلگر سیا کار می کند. یک روز صبح، در حال جستجوی فایل های دیجیتالی به امید کشف یک خانه ی اعضای روسیه ای، او یک کشف تکان دهنده می کند که زندگی، خانواده و شغلش را تهدید می کند.

ترون به همراه بث کونو و ای جی دیکس فیلم Need to Know (باید بدانید) را تولید می کنند. ترون در ۱۴ آوریل (۲۶ فروردین) در فیلم The Fate of the Furious (سرنوشت خشمگین) به عنوان تبهکار اصلی و در ۱۱ آگوست (۲۰ مرداد) در فیلم The Coldest City (سردترین شهر) دیده خواهد شد. علاوه بر این، انتظار می رود که این بازیگر را در فیلم Tully (تالی) که یک فیلم کمدی می باشد، بازی کند.

در مورد بازی این بازیگر در فیلم Need to Know (باید بدانید) چه فکری می کنید. در زیر می توانید نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *