بیاتومگ – کمپانی مارول اعلام کرده است که بازیگر سابق سریال محبوب Game of Thrones (بازی تاج و تخت) قرار است که در سریال جدید مارول به نام Inhumans (ناانسان ها) نقشی داشته باشد. ایوان رئون قرار است که نقش ماکسیموس، برادر شاه ناانسان، بلک بولت که قادر به کنترل ذهن است را بازی کند.

در این سریال، ماکسیموس یک ناانسان زرنگ و جذاب است که به شدت خود را وقف مردم اتیلان و به خصوص برادرش، شاه کرده است، هر چند او میل شدید خود را برای پوشیدن تاج پنهان می کند. جف لوئب، تهیه کننده ی اجرایی بیان می کند:

“توانایی ایوان برای جذاب و رندانه بودن و در عین حال کاملا به طور غیر منتظره ای خطرناک، تمام جنبه هایی هستند که ما برای زنده کردن این کاراکتر لازم داشتیم. ما بسیار هیجان زده ایم که او را در تیم خود داشته باشیم.”

تهیه کننده ی اجرایی اسکات باک در ادامه اضافه می کند:

“ماکسیموس کاراکتری پیچیده است. او در همه حالات دوست داشتنی، فریبنده، غم انگیز و شرور است. و من از داشتن استعداد بی نظیر ایوان برای این نقش بسیار هیجان زده ام.”

فیلمساز روئل رین قرار است که کارگردانی دو قسمت آزمایشی ابتدای این سریال را برای پخش در اوایل سپتامبر ۲۰۱۷ (شهریور ۱۳۹۶) به دست بگیرد. ناانسان ها، یک گروه از ابرقهرمان ها هستند که دارای قدرت هایی منحصر به فرد گوناگون و قابل توجهه ای هستند که برای اولین بار توسط استن لی و جک کربی در سال ۱۹۶۵ در کمیک معرفی شدند. از آن زمان، آنها به یکی از بزرگترین و نمادین ترین کاراکترهای دنیای مارول تبدیل شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *