بیاتومگ – امروز روز بزرگی برای بازیگران سریال Game of Thrones (بازی تاج و تخت) بوده است، ایوان رئون که به سریال Inhumans (ناانسان ها) محصول کمپانی مارول پیوسته است، و همچنین اولین تصویر از امیلیا کلارک در فیلم مستقل Han Solo (هان سولو) منتشر شد. حال نیز اعلام شده است که بازیگر نقش تیون گریجوی، الفی الن به بازیگران فیلم The Predator (غارتگر) پیوست.

الن قبلا حضور خود در اکشن را در فیلم John Wick 2014 (جان ویک) به نمایش گذاشته بود. فیلم The Predator (غارتگر) در حال حاضر در ونکوور در حال فیلمبرداری می باشد. بازیگران فیلم شامل بوید هالبروک (Narcos, Logan)، اولیویا مان (X-Men: Apocalypse)، ترونته روز (Moonlight)، کیگان-مایکل کی (Keanu, Key & Peele)، توماس جین (The Punisher) و جیکوب ترمبلی (Room) در نقش های کلیدی می باشد.

جزییات مربوط به فیلم همچنان پنهان است اما تهیه کننده ی فیلم قبلا بیان کرده است:

“نوشته بسیار تازه است و چشم انداز عالی ای دارد. من به شما می گویم که شما فیلمی را خواهید دید که اصلا انتظار ندارید.” 

بلک که دوباره با همراهی نویسنده ی همکار خود در فیلم Monster Squad (جوخه هیولا) به نام فرد دکر، فیلمنامه ی این فیلم را می نویسند، تایید کرده است که فیلم در جهت دو فیلم قبلی می ماند و یک بازسازی کامل نیست.

فیلم The Predator اصلی به کارگردانی جان مک تایرن و با بازی آرنولد شوارتزنگر بوده است. فیلم جدید در تاریخ ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ (۱۹ فوریه ۲۰۱۸) اکران خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *