بیاتومگ – کمپانی فاکس اعلام کرده است که دمی مور (Charlie’s Angels: Full Throttle) به سریال Empire (امپراطوری) پیوسته است. کاراکتر مور برای اولین بار در قسمت آخر فصل ۳ سریال معرفی شد. او نقش یک پرستار مسئول را با گذشته ای مرموز بازی می کند، که به خیانت بیشتری به خانواده ی لیون در فصل ۴ گرفتار می شود.

مور آخرین بازیگری است که برای فصل جدید معرفی شده اند. بازیگران مهمان قبلی شامل ایو لونگوریا (Desperate Housewives)، تایه دیگز (Private Practice)، فیلیسیا رشاد (The Cosby Show)، نیا لانگ (Are We There Yet?) و رومر ویلیس (Sorority Row) در نقش دختر مور می باشند.

سریال Empire (امپراطوری) در پنج شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۶ (۲۲ مارس ۲۰۱۷) باز می گردد. توضیحات قسمت به این صورت است که:

نبرد بین لوسیوس (ترنس هوارد) و کوکی (تراجی پی هنسون) به بزرگترین جنگ آنها تا به حال گسترش می یابد. بعد از پرتاب کردن چیزی کشنده به سمت آنجلو، لوسیوس پروژه ی جدید موسیقی خود به نام دوزخ را اعلام می کند و همه به خصوص کوکی را مطلع می کند. دو نامزد در نبردی حماسی پر شده با تاریخچه ای از عشق، وفادارای و خیانت می باشند.

مور بعدا در فیلم Rock That Body به همراه اسکارلت جوهانسون، کیت مک کینون و زو کراویتز در تاریخ ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ (۱۶ ژوئن ۲۰۱۷) دیده خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *