بیاتومگ – ویدیویی از شروع فیلم Alien: Covenant (بیگانه: عهدنامه) توسط کمپانی ۲۰th Century Fox منتشر شده است که در زیر می توانید دانلود یا مشاهده کنید. این ویدیوی مقدمه که حدود ۵ دقیقه زمان دارد، خدمه ی یک ماموریت را دنبال می کند که برای میل کردن آخرین وعده ی غذایی خود قبل از رفتن به خواب (حالت تعلیق که احتمالا در فیلم های فضایی دیده اید) دور هم جمع می شوند. در فیلم، یک کشتی کلنی در راهی دور و دراز است تا شهرک های جدید انسانی را تشکیل دهند، خدمه اصلی به همراه ربات انسان نمایشان، والتر، از آخرین وعده ی غذایی خود قبل از خواب فضایی لذت می برند.

ریدلی اسکات بعد از چند سال دوباره با ساخت فیلم Alien: Covenant به دنیای فیلم های Alien بازگشته است. این سری فیلم با محصول جدید ریدلی اسکات یک فیلم سه گانه خواهد شد. نسخه ی دوم فیلم Prometheus نام داشت و در سال ۲۰۱۲ اکران شد و توانست مقدار تقریبی ۴۰۴ میلیون دلار فروش داشته باشد. نسخه اول فیلم که باز هم به کارگردانی ریدلی اسکات ساخته شده بود محصول سال ۱۹۷۹ می باشد. این فیلم در مورد یک سفینه فضایی به نام Covenant است که همراه با خدمه اش که بصورت کلنی وار رشد و تکثیر می کنند در می یابند که یک دنیای عالی و ناشناخته را کشف کرده اند، اما این دنیا بسیار تیره و خطرناک می باشد چون یکی از بازماندگان Prometheus یعنی دیوید با بازی فازبندر که یک انسان ترکیبی است در آن زندگی می کند.

در Alien: Covenant بازیگرانی چون مایکل فازبندر، کاترین واترسون، بیلی کروداپ، دنی مک براید،دمیان بایچر، کارمن ایوگو، امی سیمتز، جسی اسمالت، کالی هرناندز، ناتانیال دین، الکساندر انگلند، بنجامین ریگبوی، نومی رپیس و جیمز فرانکو حضور دارند.

جک پگلن و مایکل گرین فیلمنامه ی این فیلم را تهیه می کنند. فیلم Alien: Covenant در تاریخ ۱۹ می ۲۰۱۷ (۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۶) اکران خواهد شد.

ویدیوی مقدمه ی فیلم

 

دانلود مستقیم با کیفیت ۴۸۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *