بیاتومگ – گزارش شده است که کریستن استوارت در حال مذاکره با کمپانی ۲۰th Century Fox می باشد تا به فیلم اکشن/هیجان انگیز جدید کمپانی به نام Underwater (زیر آب) بپیوندد. او به دنبال گرفتن نقش اصلی فیلم یعنی یکی از اعضای بی اشتها و خسته ی خدمه می باشد. ماه مارس برای شروع تولید فیلم در نیو اورلاینز تعیین شده است.

فیلم Underwater (زیر آب) بر مرکزیت یک تیم از محققان می باشد که بعد از یک زمین لرزه، ایستگاه زیر آبی شان تخریب می شود، و باید از میان ۲ مایل از آب های عمیق و خطرناک کف اقیانوس عبور کنند تا آن را به محلی امن برسانند. این فیلم به عنوان نسخه ای زیر آبی از فیلم آرماگدون تفسیر شده است.

نویسنده و کارگردان ویل ایبانک که کارگردانی فیلم The Signal (سیگنال) را در کارنامه ی خود دارد، قرار است که کارگردانی این فیلم را به نویسندگی برایان دافیلد به عهده بگیرد.

کریستن استوارت اخیرا در فیلم Billy Lynn’s Long Halftime Walk (پیاده روی طولانی بیلی لین بین دو نیمه) در سال ۲۰۱۶ دیده شد، همچنین در نقش یک خریدار شخصی در فیلم Café Society بازی کرد و در فیلم Certain Women نیز حضور داشت. علاوه بر این او با فیلم های اکشن غریبه نیست و قبلا در فیلم های American Ultra (تعصب آمریکایی) و Snow White and the Huntsman (سفید برفی و شکارچی) بازی کرده و همچنین در صحنه های اکشن سری فیلم های The Twilight Saga (حماسه ی گرگ و میش) حضور داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *