بیاتومگ – کمپانی مارول اعلام کرده است که جیمی چانگ به سریال X-Men (مردان ایکس) پیوسته است. او قرار است که نقش کلاریس فونگ که بیشتر با نام بلینک شناخته می شود و یک دختر پسر وار شیطان، سرزنده و نیش دار می باشد، ایفای نقش کند. شور و اشتیاق قوی و طبیعی کلاریس پس از یک تحول ناگهانی و آسیب زا ضربه می خورد و زندگی اش دچار تحول می شود. همانطور که کلاریس با افراد و مکان جدید که اتفاقا خانه می باشد، سازگار می شود، دوباره خود واقعی اش را پیدا می کند.

چانگ با سریال هایی که بر اساس کتاب های کمیک باشد، ناآشنا نیست و اخیرا در سریال Gotham (گاتهام) در نقش والری ویل ظاهر شده است. او به بازیگر بلیر ردفورد (Satisfaction, Switched at Birth) پیوسته که قرار است نقش اصلی سریال یعنی سام را بازی کند.

این سریال بدون عنوان X-Men (افراد ایکس) بر روی دو پدر و مادر معمولی تمرکز دارد که می فهمند پسرشان دارای قدرت های جهش یافته می باشد. آنها مجبورند که از دولت ظالم فرار کنند، خانواده به یک شبکه از جهش یافته های زیرزمینی می پیوندد و برای زنده ماندن باید بجنگند.

این سریال توسط کمپانی ۲۰th Century Fox و Marvel تهیه خواهد شد ولی تنها کمپانی فاکس تولید میدانی را بر عهده دارد. مدیر فاکس، دیوید من بیان می کند:

“توسعه ی محصولات مارول یک اولویت بالا و فرصتی عالی برای ما می باشد و ما از اینکه ببینیم چطور مت نیکس ما را در این دنیای هیجان انگیز رهبری می کند بسیار خوشحالیم. این کمیک، ماجراجویی، احساسی و پیچیده می باشد و دارای عناصر بسیار قوی برای ترسیم است. 

با خدمه ی بسیار درخشان پشت تولید این سریال، قطعا باید انتظار یک سریال جدید عالی، سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت.”

قسمت آزمایشی این سریال را برایان سینگر کارگردانی می کند و تهیه کنندگی را جیم کوری، سایمون کینبرگ، جف لوئب و لورن شولر دانر بر عهده خواهند داشت. مت نیکس نیز که سریال Burn Notice و APB را در کارنامه دارد، در نقش نویسنده خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *